هدر موبایل
1390/11/30 19:03:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابطحی تاکید کرد:

خواب دشمن برای شکل‌گیری مجلسی ضعیف و وابسته،هرگز تعبیر نمی شود

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با تاکید بر لزوم عدم وابستگی نمایندگان مجلس به کانون‌های قدرت و ثروت و همچنین جریانات منحرف،پایبندی آنان به گفتمان امام و رهبری را ضروری دانست.
خواب دشمن برای شکل‌گیری مجلسی ضعیف و وابسته،هرگز تعبیر نمی شود عضو کمیسیون شوراهای مجلس با تاکید بر لزوم عدم وابستگی نمایندگان مجلس به کانون‌های قدرت و ثروت و همچنین جریانات منحرف،پایبندی آنان به گفتمان امام و رهبری را ضروری دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/7498.jpg خواب,دشمن,برای,شکل‌گیری,مجلسی,ضعیف,و,وابسته،هرگز,تعبیر,نمی,شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در خانه ملت با اشاره به مزیت تعدد و تنوع کاندیداها وجناح‌های سیاسی شرکت‌کننده درانتخابات مجلس نهم،به باشگاه خبرنگاران  گفت:با وجود طیفها و گروههای سیاسی متنوع شرکت‌کننده در انتخابات، امکان انتخاب کاندیدای اصلح برای تمام اقشار مردم با سلایق گوناگون وجود دارد و افراد گوناگون از هر طبقه و سلیقه‌ای قادر به انتخاب نماینده مورد نظر خود خواهند بود.
وی با تاکید بر ضرورت پایبندی نمایندگان مجلس به گفتمان امام و مقام معظم رهبری و عدم وابستگی به کانونهای قدرت، ثروت و همچنین جریانات منحرف گفت:نمایندگان مجلس باید حافظ منافع ملی، استقلال و  آزادی جمهور اسلامی ایران و همچنین  پاسدار قانون اساسی و ارزشهای اسلامی باشند و یک نماینده وابسته و جهت‌دار قطعا نخواهد توانست تا منافع مردم و آرمانهای آنان دفاع کند.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) مبنی بر در رأس امور بودن مجلس در نظام اسلامی گفت: این سخن امام راحل به این معنی است که اگر مجلس، به فساد کشیده و منحرف شود سایر دستگاهها نیز به این جهت پیش خواهند‌رفت  و به همین دلیل پاکدامنی، ساده زیستی، شجاعت و عدالت محوری نمایندگان مورد توجه بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری قرار گرفته است.
وی در ادامه با اشاره به تجربیات پیشین و رفتار همراه با بصیرت مردم در راهپیمایی 22 بهمن ظهارداشت: خواب دشمنان برای شکل‌گیری یک مجلس ضعیف و وابسته،هرگز تعبیر نخواهد شد و با هوشیاری مردم و رهبری معظم، این توطئه آنان نیز شکست خواهد خورد.
ابطحی تقویت گفتمان امام و رهبری را اصلی ترین وظیفه نمایندگان مجلس دانست و گفت: قطعا توجه به گفتمان امام و رهبری موجب پیشرفت درعرصه‌های گوناگون و پرهیز از اختلافات و افتراق‌ها خواهد بود و این مسئله در برهه‌های گوناگون به اثبات رسیده است./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet