شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/01 11:07:41
سرویس سیاسی
رضا حسینی قطب آبادی؛بازار تهمت انتخاباتی داغ داغ است

نامه نگاری تخریب‌کنندگان با دستگاه‌های نظارتی علیه رقیب انتخاباتی

سخنگوی طراحان سوال از رئیس جمهوری با بیان اینکه همه تلاش وزارت کشور معطوف به برگزاری انتخاباتی سالم است، گفت: متأسفانه این صدا و سیما است که با تبلیغ زود هنگام انتخاباتی تابوی انتخابات را شکسته است.
نامه نگاری تخریب‌کنندگان با دستگاه‌های نظارتی علیه رقیب انتخاباتی سخنگوی طراحان سوال از رئیس جمهوری با بیان اینکه همه تلاش وزارت کشور معطوف به برگزاری انتخاباتی سالم است، گفت: متأسفانه این صدا و سیما است که با تبلیغ زود هنگام انتخاباتی تابوی انتخابات را شکسته است. https://cdn.icana.ir/d/019/905.jpg نامه,نگاری,تخریب‌کنندگان,با,دستگاه‌های,نظارتی,علیه,رقیب,انتخاباتی Icana

رضا حسینی قطب آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه وزارت کشور و شخص وزیر کشور و همچنین رئیس ستاد انتخابات کشور همه تلاش خود را  معطوف به برگزاری انتخاباتی سالم و بدون تخلف کرده‌اند، گفت: متأسفانه این صدا و سیما است که با تبلیغ زود هنگام انتخاباتی تخلف بارزی را انجام داده است.

حمایت صداو سیما از چهره‌های انتخاباتی، شکستن تابوی انتخابات است

نماینده مردم شهر بابک درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دعوت از رؤسا و نمایندگان جبهه‌های مختلف انتخاباتی به صورت گزینشی و حضور این افراد در برنامه‌هایی تحت عنوان برنامه سیاسی یا انتخاباتی مصداق تبلیغات زودرس انتخاباتی است، افزود: دعوت به حضور چهره‌های انتخاباتی قبل از آغاز رسمی تبلیغات، شکستن تابوی انتخابات با حمایت از گروه خاصی است که متوجه صدا و سیما است.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی در رابطه با حضور چهره‌های انتخاباتی وظیفه صدا و سیما است،  تأکید کرد: درعین حال صدا و سیما از حمایت  گروه خاصی که به معنای بی عدالتی است باید پرهیزکند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، به مراسم راهپیمایی یوم الله بهمن اشاره کرد و گفت: شاهد بودیم که به نام حضور در راهپیمایی 22 بهمن، لوگوی انتخاباتی برخی از جبهه‌ها الم شده بود که این هم مصداق تبلیغات زودهنگام  انتخاباتی است اما وزارت کشور تنها به تبلیغ نام کاندیداها قبل از آغاز رسمی تبلیغات ایراد می‌گیرد و با عنوان‌ها کاری ندارد.

رضا حسینی قطب آبادی، با بیان اینکه درهمه این سالها چنین تخلفاتی رخ داده اما به صورت جدی با آن برخورد نشده، تصمیم وزارت کشور مبنی بر برخورد با متخلفین انتخاباتی را بازدارنده ندانست و گفت: در سال‌های قبل هم برخورد با کسانی که  قبل ازمهلت قانونی تبلیغ انتخاباتی داشتند، نهایتاً در حد تذکر به مسئول انتخابات یا آن جبهه اکتفا شده است.

بازار تهمت انتخاباتی داغ داغ است

سخنگوی طراحان سؤال از رئیس جمهوری، درباره رعایت اخلاق انتخاباتی در روزهای تبلیغات با انتقاد از اینکه تخریب چهره نامزدها در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه حتی از یک سال قبل شروع شده است، گفت: رعایت اخلاق انتخاباتی در کشور ما از این حیث اهمیت دارد که بر پایه دستورات اسلامی پرهیز از تهمت و افترا و رعایت تقوای الهی لازم است.

 این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم، با بیان اینکه بازار تهمت انتخاباتی داغ داغ است وعده‌ای حتی به صورت مکتوب علیه رقیب با دستگاه‌های نظارتی نامه نگاری می‌کنند، گفت: این رویه غلط به این دلیل است که برخی‌ها به جز صندلی سبز بهارستان هدف دیگری را ندارند.

سخنگوی طراحان سوال از رئیس جمهوری با بیان اینکه صدای ملت همه را دعوت به اخلاق انتخاباتی می کند،  تأکید کرد: با رعایت اخلاق انتخاباتی در کنار سلامت انتخابات ، عرصه با شکوهی از هنر نمایی مردم را در روز 12 اسفند رقم خواهیم زد .

وزیر کشور روز گذشته اعلام کرد که نامزدهای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از روزهای چهارم تا دهم اسفندماه فرصت تبلیغ دارند.

مصطفی محمد نجارتاکید کرد که اگر کسی پیش از مهلتی که وزارت کشور تعیین کرده است، تبلیغات انتخابات را شروع کند، به مراجع قضایی معرفی و با او برخورد می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet