خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/02 12:25:00
سرویس اجتماعی
فرهاد تجری:

هر گونه تغییر در ساختار آموزشی موجب ناهنجاری می‌شود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش یکی از مهترین وزارتخانه‌های کشور است، گفت: هرگونه اعمال نظر و تغییر و جابه‌جایی در جایگاه کلان این وزارتخانه می‌تواند زمینه‌ساز بروز برخی ناهنجاری‌ها شود.
هر گونه تغییر در ساختار آموزشی موجب ناهنجاری می‌شود عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش یکی از مهترین وزارتخانه‌های کشور است، گفت: هرگونه اعمال نظر و تغییر و جابه‌جایی در جایگاه کلان این وزارتخانه می‌تواند زمینه‌ساز بروز برخی ناهنجاری‌ها شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4133.jpg هر,گونه,تغییر,در,ساختار,آموزشی,موجب,ناهنجاری,می‌شود Icana

فرهاد تجری در ‌گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه وزارت آموزش‌وپرورش نیازمند انسجام هرچه بیشتر برای پیشبرد امور داخلی است، تصریح کرد: هرگونه تغییر مدیریتی و تغییر ساختار می‌تواند منجر به بروز برخی بحران‌ها در بدنه این وزارتخانه و به تبع آن در سلول‌های زنده این وزارتخانه در سراسر کشور یعنی مدارس در سطوح مختلف شود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نباید به این سمت حرکت کرد و در پیشرفت روند مطلوب آموزش وپرورش جلوگیری کرد.

وی افزود: بر این اساس مطلوب است که نمایندگان در بهره‌گیری از ابزار نظارتی خود دقت لازم را اعمال داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان کرد: وزارت آموزش وپرورش تعامل خوبی با مجلس شورای اسلامی داشته است و در موضوع اخیر معضلات پدید آمده در موضوع حق‌التدریسی‌ها هم وی با پیگیری‌های مداوم، شرایطی را فراهم کرده است که عدالت و انصاف به شکل واقعی محقق شود.

تجری گفت: نمایندگان تلاش خود را بیشتر به سمت و سویی هدایت کنند که مشکلات این وزارتخانه به شکل کلیدی مرتفع شود وگرنه تغییر وزیر که نمی‌تواند دردی از دردهای معلمان و مدیران مدارس دوا کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بیان داشت: باید متوجه باشیم که کامیابی‌ها و توفیقات این وزارتخانه در برابر برخی نقایص موجود نادیده گرفته نشود و در عین حال برای رفع نقایص موجود نیز تلاش شود./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet