هدر موبایل
1390/12/01 15:54:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_

واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به اقدام سوال برانگیز روزنامه دولتی ایران

محسن کوهکن با اشاره به درج مقاله ای در روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی اخیر گفت:هر جریانی که درمسیر رسیدگی قضایی به این پرونده فضاسازی کند شک‌ بر‌انگیز است و باید مورد سؤال قرار گیرد.
واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به اقدام سوال برانگیز روزنامه دولتی ایران محسن کوهکن با اشاره به درج مقاله ای در روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی اخیر گفت:هر جریانی که درمسیر رسیدگی قضایی به این پرونده فضاسازی کند شک‌ بر‌انگیز است و باید مورد سؤال قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4033.jpg واکنش,سخنگوی,هیات,رئیسه,مجلس,به,اقدام,سوال,برانگیز,روزنامه,دولتی,ایران Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در خانه ملت به باشگاه خبرنگاران گفت:هر گونه اظهار نظر در ارتباط با پرونده فساد مالی تا قبل از صدورحکم قطعی از سوی دادگاه  با مقاصد باندی یا سیاسی صورت می‌گیرد.
وی اضافه کرد:از سوی دیگر این اظهارات با هدف فرار به جلو و فضاسازی برای پنهان نگه داشتن متهمین رده اول پرونده انجام می‌شود.
وی با اشاره به واکنش سریع جریان انحرافی درمورد روند رسیدگی به پرونده فساد مالی اخیر افزود:این قبیل اقدامات به دلیل ترس از باز شدن پای دیگر متهمان این پرونده صورت می‌گیرد و فرار از پاسخگویی و ترس از مجازات نیز از دلایل مهم برای ایجاد مانع بر سر راه رسیدگی به پرونده فساد مالی است.
نماینده مردم لنجان اظهار داشت:هر جریانی که درمسیر رسیدگی قضایی به این پرونده فضاسازی و مسأله‌سازی کند شک‌ بر‌انگیز است و باید مورد سؤال قرار گیرد.
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: توصیه نامه مشائی برای متهم ردیف اول پرونده زیر علامت سؤال بوده و این موضوع توسط مقامات قضایی باید مورد بررسی قرار گرفته و برخورد قانونی لازم با مسأله صورت پذیرد.
کوهکن خاطرنشان کرد: مردم از قوه قضائیه توقع دارند تا در روند رسیدگی به پرونده فساد بانکی بدون ملاحظات سیاسی، تأثیرپذیری از حرفها، مقالات و فضاسازیها و بدون توجه به شعارها به اعمال قانون در خصوص این پرونده بپردازند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet