حلول ماه ربیع الاول
1390/12/01 16:01:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مخالفت باهنر با قرارگرفتن در فهرست های ترکیبی:

موضع افراد در اصولگرایی باید کاملا شفاف باشد

عضو جبهه متحد اصولگرایی گفت: با قراردادن نام خود در فهرست های اصولگرایی مخالفتی ندارم اما نام من نباید در فهرست های ترکیبی اصولگرایی- اصلاح طلبی یا اصولگرایی- جریان انحرافی قرار گیرد.
موضع افراد در اصولگرایی باید کاملا شفاف باشد عضو جبهه متحد اصولگرایی گفت: با قراردادن نام خود در فهرست های اصولگرایی مخالفتی ندارم اما نام من نباید در فهرست های ترکیبی اصولگرایی- اصلاح طلبی یا اصولگرایی- جریان انحرافی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/714.jpg موضع,افراد,در,اصولگرایی,باید,کاملا,شفاف,باشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران درمجلس هشتم با بیان اینکه اعضای حاضر در جبهه متحد باید تعهدات تشکیلاتی خود را محور قرار دهند، به باشگاه خبرنگاران گفت: افراد در قراردادن اسامی اعضای جبهه متحد در لیست خود مختارند،اما باید بدانند اعضای این جبهه محورهیچ کدام از لیست‌ها نخواهند شد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد:ممکن است اعضای جبهه متحد نقدی به فهرست این جبهه داشته باشند،چرا که از منظر آنان این لیست می توانست وضعیت بهتری داشته با این وجود حتی با قرار گرفتن اسامی خود در لیست‌های دیگر نیز باید شاخصه های اصلی اصولگرایی رعایت شود.

نایب رئیس مجلس هشتم افزود:‌اگر قرار به شکل‌گیری لیستی در تهران و قرارگرفتن اسامی ترکیبی از اصلاح طلبان و اصولگرایان در آن باشد، من موافق قرار گرفتن نام خود در این لیست نیستم.

وی در تشریح دلایل خود برای ابراز این مطلب گفت:موضع افراد در اصولگرایی باید کاملا شفاف بوده و وجهه سیاسی، تشکیلاتی و گرایش های سیاسی آنان باید از یکدیگر متمایز باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان اظهارات خود با اشاره به فهرست انتخاباتی صدای ملت گفت: فهرست مذکور نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه برخی تمایل به قراردادن نام من در فهرستهای انتخاباتی خود دارند، نام مرا در فهرست های متشکل از اسامی اصولگرا و اصلاح‌طلب قرار ندهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet