خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/01 19:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

گزارش بازرسان آژانس در مذاکرات با 1+5 موثر خواهد بود

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:مذاکرات بازرسان آژانس با مقامات ایرانی و گزارش تهیه‌شده توسط آنان،بی‌شک در مذاکرات آینده ایران با گروه ۱+۵ تأثیرگزار خواهد بود.
گزارش بازرسان آژانس در مذاکرات با 1+5 موثر خواهد بود نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:مذاکرات بازرسان آژانس با مقامات ایرانی و گزارش تهیه‌شده توسط آنان،بی‌شک در مذاکرات آینده ایران با گروه 1+5 تأثیرگزار خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/2074.jpg گزارش,بازرسان,آژانس,در,مذاکرات,با,1+5,موثر,خواهد,بود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند و درمیان در خانه ملت با اشاره به  در شرف وقوع‌بودن مذاکرات ایران با گروه 1+5 ،به باشگاه خبرنگاران گفت: موضع جمهوری اسلامی ایران درتمامی این مذاکرات،دفاع از حقوق هسته‌ای خود بوده و این دوراز مذاکرات نیز قطعا در همین چارچوب خواهد بود.
ابراهیمی درادامه اظهار داشت:برخورد سیاسی با پرونده هسته‌ای ایران،موجب به نتیجه نرسیدن مذاکرات پیرامون فعالیتهای هسته‌ای ایران بوده و از سوی دیگر نیز گزارشات کذب برخی بازرسان آژانس در تصمیم‌گیریهای غلط این نهاد بین‌‌المللی تأثیرگزار بوده است.
وی درادامه با اشاره به انتخاب ترکیه به عنوان محل برگزاری مذاکرات ایران با گروه 1+5 تصریح کرد: اتحادیه اروپا حساسیتی در مورد انتخاب محل انجام مذاکرات نداشته و ایران از میان کشورهای پیشنهادی ترکیه را به دلیل تعاملات مثبت با مقامات این کشور  به عنوان محل برگزاری مذاکرات انتخاب کرد که این انتخاب با موافقت طرف مذاکره‌کننده نیز همراه بود.
گفتنی است؛علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان روز گذشته (یکشنبه) درنشست خبری مشترک با همتای نیکاراگوئه‌ای خود از برگزاری نشست ایران با گروه 5‌+‌1 در ترکیه در آینده‌ای نزدیک خبر داده بود./
 
پایان پیام 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet