خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/01 19:08:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس:

اختلافات زمان انتخابات طبیعی است

صندلی ریاست مجلس نهم در برخی از اختلافات فعلی بی تاثیر نیست و طبیعتا بعضی افراد به دنبال کرسی های و جایگاهای هیات رییسه هستند.
اختلافات زمان انتخابات طبیعی است صندلی ریاست مجلس نهم در برخی از اختلافات فعلی بی تاثیر نیست و طبیعتا بعضی افراد به دنبال کرسی های و جایگاهای هیات رییسه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/4127.jpg اختلافات,زمان,انتخابات,طبیعی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،به اعتدال گفت:اختلافات زمان انتخابات فقط بر سر قدرت نیست و برخی اختلافات به نوعی رقابت انتخاباتی است؛البته این رقابت انتخاباتی می تواند هم معنای قدرت طلبی هم بگیرد و هم معنای خدمت داشته باشد.
نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو خاطرنشان کرد: اختلافات زمان انتخابات طبیعی است،اما مهم است که صندوق رای ، به تابوت اختلافات تبدیل شود ، نه صندوقچه اختلافات؛ این یک اصل در نظام دمکراتیک است و لذا به نظر من باید از این اختلاف نظرات در زمان انتخابات چه بین اصولگرایان و چه بین دیگر احزاب و دسته ها استقبال کرد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود: در اختلافات انتخاباتی باید از دو چیز مراقبت کرد تا فدا نشود؛ یکی اصول اساسی جمهوری اسلامی و دیگری منافع ملی کشور و در عین حال اخلاق انتخاباتی هم حفظ شود.
وی درخاتمه گفت:البته صندلی ریاست مجلس نهم در برخی از اختلافات فعلی بی تاثیر نیست و طبیعتا بعضی افراد به دنبال کرسی های و جایگاهای هیات رییسه هستند./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet