پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/01 19:19:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_

دعوت موسی قربانی از 170 نماینده برای شکایت از روزنامه ایران

عضو کمیسیون حقوقی- قضایی مجلس با اشاره به مقاله روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی بزرگ اخیر،گفت: ۱۷۰ نماینده که در این مقاله به آنان تهمت زده شده است باید برای احقاق حق خود اقدام کنند.
دعوت موسی قربانی از 170 نماینده برای شکایت از روزنامه ایران عضو کمیسیون حقوقی- قضایی مجلس با اشاره به مقاله روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی بزرگ اخیر،گفت: 170 نماینده که در این مقاله به آنان تهمت زده شده است باید برای احقاق حق خود اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/392.jpg دعوت,موسی,قربانی,از,170,نماینده,برای,شکایت,از,روزنامه,ایران Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موسی قربانی نماینده قائنات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقاله منتشر شده در روزنامه ایران علیه دادگاه فساد بزرگ اقتصادی،به باشگاه خبرنگاران گفت: نگارش چنین مقاله ای اصلا عاقلانه و جوانمردانه نبوده و تخریب دادگاه جمهوری اسلامی تلقی می شود.

وی با اشاره به ادبیات مورد استفاده در این مقاله افزود: با چنین ادبیاتی نمی شود صحبت کرد و در دفاع از متهم برخاست.

این عضو کمیسیون حقوقی- قضایی مجلس با اشاره به اینکه هیچکس حق ندارد کسی را که دادگاه مجرم نشناخته به عنوان متهم بشناسد،خاطر نشان کرد:آوردن چنین مطلبی مجرمانه بوده و دادگاه در قبال چنین اظهاراتی اغماض نکرده و تحت تاثیر نیز قرار نمی‌گیرد.

قربانی تصریح کرد:دولت نباید اظهار تبری کند و دفاع و حمایت نمایندگان از برخی افراد در واقع حمایت کردن از دولت است.

وی با اشاره به اینکه چنین صحبت ها و مقاله هایی خراب کاری ها را تشدید می کند، افزود: چنین جوسازی مشروع و عاقلانه نیست و افراد نباید به گونه ای حرف بزنند که با زیرسوال بردن دادگاه بخواهند از متهم دفاع کنند.

نماینده مردم قائنات در مجلس خاطرنشان کرد: توصیه می کنم قوه قضائیه از این روزنامه و مقاله‌نویس آن شاکی نشود، اما 170 نماینده که در این مقاله به آنان تهمت زده شده است نسبت به احقاق حق خود اقدام کنند./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet