شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/01 17:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

هشدار یارانه ای نماینده تهران به دولت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اینکه از برخی مسئولین اجرایی شنیده می شود میزان یارانه های نقدی اضافه شود و از ۴۵ هزار تومان به ۶۵ هزار تومان برسد،به هیچ وجه پذیرفته شده نیست،این مساله در قانون نیامده و مصوب مجلس نیست.
هشدار یارانه ای نماینده تهران به دولت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اینکه از برخی مسئولین اجرایی شنیده می شود میزان یارانه های نقدی اضافه شود و از 45 هزار تومان به 65 هزار تومان برسد،به هیچ وجه پذیرفته شده نیست،این مساله در قانون نیامده و مصوب مجلس نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/13963.jpg هشدار,یارانه,ای,نماینده,تهران,به,دولت Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به اعتدال گفت:هدفمندی یارانه ها شروع خوبی داشت و با قوت کار شکل گرفت،اما در روند اجرا مشکلاتی مشاهده می شود ؛ یکی از اینها این است که در کنار یارانه ای که به مردم داده می شود ، بحث یارانه صنعت و تولید کنند گان و حمایت از تولید آنگونه که قانون اقتضا می کرد،  اجرا نشد.

عضوفراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:اگر بسته های حمایتی که تصویب شده ، به دست تولید کننده و کشاورز نرسد ، ممکن است کشور در بخش تولید و صنعت دچار آسیب های جدی شود.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه از برخی مسئولین اجرایی شنیده می شود میزان یارانه های نقدی  اضافه شود و از 45 هزار تومان به 65 هزار تومان برسد،به هیچ وجه پذیرفته شده نیست، این مساله در قانون نیامده و مصوب مجلس نیست .

الهیان تصریح کرد: در کنار یارانه نقدی دولت باید 50 درصد درآمد ناشی از هدفمندی یارانه ها را به بحث تامین اجتماعی ، مسکن ، بیمه ، اشتغال زایی ، حمایت از تولیدکنندگان و بخش صنعت اختصاص دهد؛ اگر غیر از این اتفاق بیفتد و یارانه اضافی بر خلاف قانون به دست مردم داده شود، مجلس موافق نیست.

وی در خاتمه گفت:طبق قانون باید حمایت جدی از بخش مسکن،اشتغال،کشاورزی و صنعت صورت گیرد ؛ بخش دوم هدفمندی یارانه ها نیز باید طبق قانون های مصوب پیش برود و اگر قانونی پیش برود با مشکل رو به رو نخواهد شد./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet