پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/01 19:31:00
سرویس سیاسی
مصباحی مقدم: ارگان دولت اینبار جا پای دستگاه قضاء گذاشته است

دست‌های پشت پرده فساد مالی بزرگ در روزنامه دولتی ایران

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با بیان اینکه گویا پس پرده، بین گروه فاسد و کسانی که در روزنامه دولت پشت این معرکه هستند پیوند و ارتباطی وجود دارد تعبیر عامیانه «پنبه دزد دست به ریشش می‌کشد» را مصداق این اقدام روزنامه ایران عنوان کرد و گفت: زیر سؤال بردن عملکرد دستگاه قضا از سوی این روزنامه دولتی دست متهمین اصلی این پرونده را رو کرد.
دست‌های پشت پرده فساد مالی بزرگ در روزنامه دولتی ایران عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با بیان اینکه گویا پس پرده، بین گروه فاسد و کسانی که در روزنامه دولت پشت این معرکه هستند پیوند و ارتباطی وجود دارد تعبیر عامیانه «پنبه دزد دست به ریشش می‌کشد» را مصداق این اقدام روزنامه ایران عنوان کرد و گفت: زیر سؤال بردن عملکرد دستگاه قضا از سوی این روزنامه دولتی دست متهمین اصلی این پرونده را رو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/8432.jpg دست‌های,پشت,پرده,فساد,مالی,بزرگ,در,روزنامه,دولتی,ایران Icana

غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت واکنش روزنامه دولت به دادگاه پرونده تخلف مالی بزرگ را فرار رو به جلو عنوان کرد و گفت: مگر می‌شود همه را فاسد و متخلف بدانند و احیانا نهادهایی را نقد ناپذیر تلقی کنند. پذیرفته نیست بجای اینکه رسیدگی به پرونده فساد مالی و صدور احکام متهمین در دستگاه قضا صورت بگیرد، روزنامه دولتی ایران بدون هیچ مستندی قضاوت نابجا کند.

پنبه دزدها دست به ریش شدند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این موضوع نشان‌دهنده این است که گویا برخی ترسیده‌اند؛ چون مساله رسیدگی به تخلفات گروه آریا را جدی دیده‌اند، گویا پس پرده بین گروه فاسد و کسانی که در این روزنامه پشت این معرکه هستند پیوند و ارتباطی وجود دارد.

وی ادامه داد: تعبیر عامیانه «پنبه دزد دست به ریشش می‌کشد» را مصداق این اقدام روزنامه ایران عنوان کرد و گفت: اگر چنین نباشد نباید با تخریب قضا به گونه‌ای عمل کنند به اعتقاد مردم به دستگاه قضا زیر سوال رود.

روزنامه دولت درصدد تخریب فضای موجود است

مصباحی‌مقدم ادامه داد: در حالی که پرونده بزرگ فساد اقتصادی در حال رسیدگی است و هنوز قاضی حکمی علیه فرد یا نهادی صادر نکرده است این روزنامه با اتهامات خود به گونه‌ای عمل می‌کند که فضای موجود را به سمت تخریب بکشاند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با بیان این که وقتی یک مجموعه بنا داشته باشند اتهام را از خود دفع کند هر کسی غیر از خودشان را متهم می‌کنند، تصریح کرد: این اقدام آنها مصداق عبارت «هر کس با ما نیست بر ماست» می‌باشد. بنابراین طوری عمل می‌کنند و موضع می‌گیرند که همه بدند ما خوبیم، همه خرابند ما سالمیم.

روزنامه دولت بدنبال خدشه در کار قاضی پرونده فساد مالی است

وی با بیان این که ما هیچ شکی بر سالم بودن دولتمردان‌مان که منتخب ملت هستند نداریم  چون اگر غیراز این بود ملت به آنها اعتماد نمی‌کرد، گفت: سلامت و پاکی دست یک رئیس جمهور مانع از آن نمی‌شود کسانی خود را در حاشیه و سایه وی قرار داده واز این موضوع حاشیه امنی برای خود درست کنند.

مصباحی مقدم این اقدامات را نوعی جوسازی و شانتاژ تلقی کرد و ادامه داد: روزنامه دولت نباید به مثابه اپوزیسیون عمل کند؛ مگر می‌شود رسانه‌‎ ارگان دولت در مخالفت با سایر نهادهای نظام برآید و با رفتارهای خود به جای ایجاد آرامش، تشنج به وجود آورد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متهم کردن دستگاه قضا، امنیتی و مجلس از سوی روزنامه ایران نوعی فرار به جلو برای خراب کردن اذهان عمومی است، افزود: ارگان دولت بدنبال این است تا قاضی پرونده فساد مالی براحتی نتواند در یک فضای کاملا آرام اقدام به بررسی پرونده و صدور حکم کند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet