خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/01 20:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
واکنش باهنر به مقاله روزنامه ایران:

این اقدام یک بداخلاقی رسانه ای است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار مقاله ای در روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی اخیر گفت:این اقدام نشانه بداخلاقی رسانه ای این روزنامه است.
این اقدام یک بداخلاقی رسانه ای است نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار مقاله ای در روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی اخیر گفت:این اقدام نشانه بداخلاقی رسانه ای این روزنامه است. https://cdn.icana.ir/d/019/4740.jpg این,اقدام,یک,بداخلاقی,رسانه,ای,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا باهنر با اشاره به مقاله روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی اخیر،به باشگاه خبرنگاران گفت:ادبیات استفاده شده در این مقاله ادبیات مناسبی نیست و مسائل داخلی کشور را باید با اجماع بررسی و حل کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:استفاده از چنین ادبیاتی آن هم در رسانه رسمی کشور که منتصب به دولت است را مناسب نمی دانم.

وی افزود:‌رسانه های کشور باید فضا را آرام کرده و با شفاف سازی و اطلاع رسانی روند رسیدگی به این پرونده مهم و ملی را تسهیل کنند.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در رابطه با ارتباط جریان انحرافی و متهمان اصلی این پرونده، خاطر نشان کرد: بنده درباره ارتباط سازمانی و ارگانیک جریان انحرافی که جریانی معدود و محدود است و می خواهد خود را به بدنه دولت بچسباند با متهم اصلی پرونده اطلاع دقیقی ندارم.

باهنر با اشاره به انتصاب خاوری به عنوان مدیرعامل بزرگترین بانک کشو،گفت:انتصاب وی نیز همانند دیگر عزل و نصب های صورت گرفته در دولت طی سالهای اخیر که دلیل قانع کننده ای هم برای آنها وجود ندارد باید توسط دولت شفاف سازی شود.

نماینده مردم تهران درمجلس با اشاره به اعلام حمایت 170 نماینده ازخاوری در مقاله روزنامه ایران افزود: این نمایندگان از برخی کارهای احمدی نژاد هم حمایت کردند، اما این حمایت به معنای تایید همه کارهای وی و قرار گرفتن خاوری در کنار رئیس جمهور نیست.

وی ادامه داد:انتشار چنین مطلبی از سوی یک روزنامه رسمی کشور نشانه بداخلاقی سیاسی و رسانه ای است.

وی با اشاره به اینکه اگر منتقدین جریان حاکم بر روزنامه ایران بخواهند به اینگونه اظهارات پاسخ دهند، قطعا پاسخی به مقاله منتشر شده در این روزنامه خواهد بود، تصریح کرد:البته نیازی به دادن پاسخ به این مقاله نیست؛ چراکه افکار عمومی نسبت به بداخلاقی های سیاسی در کشور آگاهی دارند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:دولت باید به این امر گردن نهاده و فضا را آرام بگذارد تا این پرونده به بهترین شکل رسیدگی شده و اعتماد مردم به سیستم قضایی و کارآمدی نظام تقویت شود.

باهنر با اشاره به توصیه نامه ای از سوی یکی از نزدیکان دولت به متهم اصلی این پرونده خاطر نشان کرد: مناسب نیست مقام ارشدی در دولت سفارش خاصی برای جریانی داشته باشد، چراکه مردم نخواهند پذیرفت دولت از مجموعه ای حمایت کند که مفاسد آن بعد از مدتی آشکار شود.

نائب رئیس مجلس در پایان اظهارات خود با تاکید بر درخواست مردم از قوه قضائیه برای رسیدگی جدی به پرونده فساد مالی اخیر خاطرنشان کرد:مردم خواستار برخورد قاطع نظام با عوامل فساد مالی بزرگ در شبکه بانکی کشور هستند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet