خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/02 10:24:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدری دستنایی:

کاندیداها با هدف خدمت به صحنه بیایند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: اگر مردم احساس کنند فضای خدمت وجود دارد و کاندیداها با هدف خدمت به صحنه آمده‌اند، مشارکت در انتخابات افزایش خواهد یافت.
کاندیداها با هدف خدمت به صحنه بیایند یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: اگر مردم احساس کنند فضای خدمت وجود دارد و کاندیداها با هدف خدمت به صحنه آمده‌اند، مشارکت در انتخابات افزایش خواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/6148.jpg کاندیداها,با,هدف,خدمت,به,صحنه,بیایند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نورالله حیدری به ایسنا گفت:اگرمردم احساس کنند افراد برای تصاحب جایگاه و قدرت طلبی به صحنه آمده‌اند،میزان مشارکت کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به مصادیق بداخلاقی انتخاباتی،اظهار داشت:گاه افراد به جای آن‌که در اثبات خود سخن بگویند. در جهت نفی و تخریب دیگران عمل می‌کنند و یا به جای اشاره به برنامه‌های مربوط به نمایندگی، وعده و وعیدهای ناممکن ارائه می‌کنند.

نماینده اردل و فارسان در مجلس پنهان کردن ضعف خود و تضعیف نقطه قوت رقبا را از دیگر مصادیق بداخلاقی انتخاباتی دانست و گفت: برخی افراد به جای تمسک به منطق و برهان، به مسائل مالی و زرق و برق‌های تبلیغاتی روی می‌آورند و یا به شایعات دامن می‌زنند. لذا باید گفت به طور کلی رویکردهای دنیوی، مشمول مصادیق بداخلاقی انتخاباتی است.

به گفته‌ی حیدری، منشاء این بداخلاقی‌ها این است که کاندیدای مدنظر، جایگاه نمایندگی را برای خدمت انتخاب نکرده، بلکه برای مطامع خاصی این جایگاه را انتخاب کرده است و در این راه به هر وسیله‌ای از جمله شایعه و تهمت نیز متوسل می‌شود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، معتقد است که جبهه‌ها و تشکل‌ها باید به گونه‌ای در مورد مصادیق و ساز و کارها برنامه‌ریزی کنند که افراد احساس نکنند حق آنها تضییع شده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet