خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/02 11:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

آرایش سیاسی مجلس نهم تفاوت چندانی با مجلس هشتم نخواهد‌‌‌ داشت

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه علیرغم تعدد فهرست‌ها،رقابت در انتخابات مجلس نهم در مجموعه اصولگرایان خواهد بود،گفت:آرایش سیاسی مجلس نهم با تفاوت در مصادیق (افراد) مشابه مجلس هشتم خواهد بود.
آرایش سیاسی مجلس نهم تفاوت چندانی با مجلس هشتم نخواهد‌‌‌ داشت عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه علیرغم تعدد فهرست‌ها،رقابت در انتخابات مجلس نهم در مجموعه اصولگرایان خواهد بود،گفت:آرایش سیاسی مجلس نهم با تفاوت در مصادیق (افراد) مشابه مجلس هشتم خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/439.jpg آرایش,سیاسی,مجلس,نهم,تفاوت,چندانی,با,مجلس,هشتم,نخواهد‌‌‌,داشت Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در خانه ملت با بیان اینکه  علی رغم تعدد لیست‌ها،آرایش سیاسی مجلس نهم تفاوت چندانی با آرایش سیاسی مجلس هشتم نخواهد داشت،به باشگاه خبرنگاران گفت:مجلس نهم تفاوت چندانی با مجلس هشتم نخواهد داشت و با این حال امیدوارم تفاوت در حدی باشد که شاهد تحولی محسوس در ساز و کار مجلس آینده باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه رقابت در انتخابات مجلس نهم در مجموعه داخلی اصولگرایان است،افزود:ممکن است گزینه های منتخب جابجا شوند؛ لذا آرایش سیاسی مجلس نهم به همین ترتیب حفظ خواهد شد.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات بهارستان با اشاره به حضوراصلاح‌طلبان در انتخابات این دوره مجلس گفت: اصلاح‌طلبان در اکثر حوزه های انتخابیه کاندیدا دارند،اما گمان من بر این است که با توجه به بعضی از فراز و فرودهایی که داشته‌اند،مردم استقبالی از آنها نداشته باشند.

وی درادامه با پیش بینی حضور پرشورتر مردم در انتخابات مجلس نهم نسبت به انتخابات ادوار قبل،اظهار داشت:حضور حداکثری مردم، باعث افزایش تراز امنیتی کشور می شود و حاوی این پیام است که ایران اسلامی، قدرت الگودهی به سایر کشورها را داشته و همچنین از ظرفیت بالنده‌ای برای نوسازی خود و حرکت به سوی کمال برخوردار است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با اشاره به بینش، زمان‌شناسی و بصیرت ملت ایران تصریح کرد: حضور جدی و پررنگ مردم در انتخابات مجلس نهم، باعث یاس دشمنان و ایجاد شگفتی برای جهانیان خواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه بعد از جریان فتنه 88، دشمنان ایران اسلامی تلاش می کنند با تهدید،تحریم و ارعاب مردم را به یک واکنش عصبی وادارند، گفت:پروژه نظام سلطه مبتنی بر خشمگین‌کردن مردم است،اما ملت ایران بصیرند و در کلاس فتنه 88 درس بصیرت آموختند و قطعا پاسخ محکم و دندان شکنی به آنها خواهند داد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet