هدر موبایل
1390/12/02 14:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون طرح تحول اقتصادی:

تعلل مسوولان باعث شده بحران اقتصادی به کلی رفع نشود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:تعلل و انفعال مدیریت اقتصادی کشور مزید بر علت شده است تا بحران به کلی رفع نشود.
تعلل مسوولان باعث شده بحران اقتصادی به کلی رفع نشود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:تعلل و انفعال مدیریت اقتصادی کشور مزید بر علت شده است تا بحران به کلی رفع نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/14944.jpg تعلل,مسوولان,باعث,شده,بحران,اقتصادی,به,کلی,رفع,نشود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید کاظم دلخوش اباتری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادامه برخی نابسامانی ها در بازار سکه و ارز،به مجلس نیوزگفت:آشفتگی بازار ارز و سکه به چند بخش برمی گردد؛اول نرخ طلا که در دنیا نوسان دارد ،بحران مالی و پولی پیش آمده در جهان، بحث وال استریت و مشکلات سرمایه گذاری درکشورهای غربی موجب نابسامانی در بسیاری از کشورها شده است.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود:تحریم های بین المللی نیز بربازار ارز و سکه تاثیر گذاشته است؛ در اطراف ایران هم کشورهایی هستند که همکاری لازم را با ما در تامین ارز ندارند و درشرایط بحرانی سعی می کنند تا حاشیه سازی کنند.
نماینده مردم صومعه سرا ادامه داد:تعلل و انفعال مدیریت اقتصادی کشور نیز مزید بر علت شده است تا بحران به کلی رفع نشود؛کنترل بازار و کار کارشناسی انجام دادن یک بخش است و به موقع انجام دادن یک بحث دیگر است ؛بعضی اوقات نوشداروی بعد از مرگ سهراب به درد نمی خورد.
وی افزود:مدیران مسئول در اقتصاد کشور،باید بیشتر دقت داشته باشند؛دولت در بخشهایی ازهدفمندی یارانه ها خوب عمل کرده اما در بخش هایی ضعف داشته که به مرور زمان ما به آنها گفته ایم و باید اصلاح شود./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet