هدر موبایل
1390/12/02 15:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محبی‌نیا خبر داد:

مجلس بعد از انتخابات بودجه دو دوازدهمی را بررسی می‌کند

یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت:مجلس بعد از انتخابات،بودجه دو دوازدهمی سال آینده را در قالب لایحه و یا طرح دو فوریتی بررسی می‌کند.
مجلس بعد از انتخابات بودجه دو دوازدهمی را بررسی می‌کند یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت:مجلس بعد از انتخابات،بودجه دو دوازدهمی سال آینده را در قالب لایحه و یا طرح دو فوریتی بررسی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/73.jpg مجلس,بعد,از,انتخابات,بودجه,دو,دوازدهمی,را,بررسی,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جهانبخش محبی‌نیا،درمورد نحوه‌ی رسیدگی به بودجه دو دوازدهمی سال 91 ،به ایسنا گفت:مجلس برای به وجود نیامدن اختلال درنحوه اداره کشور وهمچنین پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و به طورکلی ارائه تن‌خواه گردان به دولت،بودجه دو دوازدهمی 91 را در قالب لایحه پیشنهادی دولت و یا طرح نمایندگان با قید دو فوریت بررسی می‌کند.

به گفته‌ی وی،مجلس همچون سال گذشته دو دوازدهم بودجه را به سرعت تصویب خواهد کرد.

محبی‌نیا درپایان خاطرنشان کرد:البته با شروع جلسات علنی مجلس درمقطع زمانی بعد از انتخابات،مراحل بررسی لایحه بودجه 91 طبق آیین نامه در کمیسیون‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

گفتنی است؛رییس جمهور روز دوازدهم بهمن ماه لایحه بودجه سال 91 را تقدیم مجلس کرد و رییس مجلس پس از دریافت رسمی لایحه بودجه سال آینده، گفت: پیشنهادات نمایندگان، کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق طبق روال مجلس انجام خواهد شد، اگر این روند قبل از سال تمام شد که هیچ؛ در غیر این صورت بودجه دو دوازدهم را تصویب می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet