هدر موبایل
1390/12/02 18:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدری:

تکلیف ریاست دانشگاه آزاد تا پیش از انتخابات روشن می‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تا پیش از برگزاری انتخابات مجلس نهم، تکلیف ریاست دانشگاه آزاد روشن می‌شود و اگر رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد حکم رئیس جدید این دانشگاه را ابلاغ نکند،رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی این حکم را ابلاغ خواهد کرد.
تکلیف ریاست دانشگاه آزاد تا پیش از انتخابات روشن می‌شود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تا پیش از برگزاری انتخابات مجلس نهم، تکلیف ریاست دانشگاه آزاد روشن می‌شود و اگر رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد حکم رئیس جدید این دانشگاه را ابلاغ نکند،رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی این حکم را ابلاغ خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2472.jpg تکلیف,ریاست,دانشگاه,آزاد,تا,پیش,از,انتخابات,روشن,می‌شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نورالله حیدری دستنایی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از به تأخیر افتادن ابلاغ حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد ،به فارس گفت:‌ تأخیر در امضا و ابلاغ حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد زیبنده نیست.
وی افزود:رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد باید تاکنون حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد را ابلاغ می‌کرد.
حیدری خاطرنشان کرد:اگر رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد انتقاد و اعتراضی دارد،اکنون دیگرمحل اعتراض نیست.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: به نظر می‌رسد شورای عالی انقلاب فرهنگی باید کار را تمام کند و راه آن هم این است که رئیس‌جمهور پس از اتمام حجتی که شده، رأساً حکم فرهاد دانشجو رئیس جدید دانشگاه آزاد را ابلاغ کند.
حیدری در پاسخ به این سؤال که آیا اطلاعی از زمان امضای حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد دارید،‌ گفت: به نظر می‌رسد تا پیش از برگزاری انتخابات مجلس نهم، تکلیف ریاست دانشگاه آزاد روشن شود و اگر رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد حکم رئیس جدید این دانشگاه را ابلاغ نکند، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی این حکم را امضا و ابلاغ خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet