شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/12/02 15:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
واکنش تابش به سخنان محسن رضایی:

تفکر اصلاح طلبی محو شدنی نیست

سخنان انتخاباتی محسن رضایی در یک دانشگاه تهران با واکنش اصلاح طلبان از جمله دبیرکل فراکسیون اقلیت مجلس هشتم همراه بود.
تفکر اصلاح طلبی محو شدنی نیست سخنان انتخاباتی محسن رضایی در یک دانشگاه تهران با واکنش اصلاح طلبان از جمله دبیرکل فراکسیون اقلیت مجلس هشتم همراه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/13891.jpg تفکر,اصلاح,طلبی,محو,شدنی,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که گفته است در انتخابات مجلس نهم از لیست دوستان خود در جبهه ایستادگی حمایت می کند،روزهای اخیر در سخنانی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران گفته است:جبهه ایستادگی جبهه‌ای مستقل است و اگرچه تفکر اصولگرایی دارد اما در جناح اصولگرایی نیست،چون جناح اصولگرایی در روزهای آخرعمر خود قرار دارد همان‌ گونه که جناح اصلاح‌طلبی از رده خارج شد،ولی اندیشه اصلاح‌طلبی وجود دارد.

دبیرکل فراکسیون اقلیت مجلس در واکنش به این سخنان محسن رضایی به ایرنا گفت:پویایی جامعه و بالندگی آن نیاز به اصلاح روش ها دارد و تفکر اصلاح طلبی محو شدنی نیست.
تابش افزود: آنچه باید بررسی شود این است که باید ببینیم که احزاب اصلاح طلب و اصولگرا از چه جایگاهی در جامعه و مردم برخوردارند.
این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه گفته است که مردم به خاطر برخوردار نبودن اصلاح طلبان از جایگاه و پست و قدرت در شرایط کنونی اقبال بیشتری به آنان نشان می دهند./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet