پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/02 13:17:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری خبرداد:

حدود 70 درصد اصلاح طلبان تایید صلاحیت شده‌اند

سخنگوی فراکسیون خط امام(ره) مجلس با ابراز خشنودی از تایید‌ صلاحیت‌ کاندیداهای مجلس از سوی شورای نگهبان گفت:عملکرد شورای نگهبان شرایط خوبی را برای حضور در انتخابات فراهم کرده است.
حدود 70 درصد اصلاح طلبان تایید صلاحیت شده‌اند سخنگوی فراکسیون خط امام(ره) مجلس با ابراز خشنودی از تایید‌ صلاحیت‌ کاندیداهای مجلس از سوی شورای نگهبان گفت:عملکرد شورای نگهبان شرایط خوبی را برای حضور در انتخابات فراهم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/10495.jpg حدود,70,درصد,اصلاح,طلبان,تایید,صلاحیت,شده‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛داریوش قنبری با بیان اینکه دورنمای وحدت بین جریان‌های اصلاح‌طلب بسیار خوب است،به ایسنا گفت:عملکرد شورای نگهبان در این دوره مطلوب بود و خوشبختانه کمتر شاهد ردصلاحیت غیرقانونی و برخورد سلیقه‌ای با کاندیداها بودیم.

وی افزود:دراحراز صلاحیت اصلاح‌طلبان نیز همین موضوع باعث شده است که حدود 70 درصد افراد تایید صلاحیت شوند که این موضوع قطعا در افزایش سطح مشارکت مردمی تاثیر‌گذار خواهد بود و امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و فراگیر باشیم.

عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس شورای اسلامی، با اعتقاد به اینکه با وجود تایید صلاحیت‌های مناسب فضای رقابتی هم‌اکنون بیشتر مرتبط به جریان‌های اصولگرا است ادامه داد: در بسیاری از حوزه‌ها تنها رقابت بین اصولگرایان را شاهدیم و در بین اصلاح‌طلبان شرایط رقابتی به طور کامل فراهم نیست.

وی با تاکید به اینکه عملکرد شورای نگهبان قطعا برمشارکت مردم و رقابت بین کاندیداها اثر مثبتی خواهد داشت مدعی شد که اگر این افراد از جریان اصلاح‌طلبی تایید صلاحیت نمی شدند، انتخابات بسیاری بی‌رمق برگزار می‌شد.

نماینده مردم ایلام درمجلس هشتم شورای اسلامی،با اشاره به تعدد لیست‌های انتخاباتی در این دوره از انتخابات مجلس، گفت: اصولگرایان به لحاظ فکری یک منش دارند اما شاید به دلیل عدم حضور گسترده اصلاح‌طلبان، لیست‌هایشان مختلفی را ارایه کرده‌اند.

قنبری درپایان تاکید کرد:اگر جریان‌های اصلاح‌طلب به صورت تشکیلاتی و منسجم که یکی از نقاط قوت اصولگریان است در انتخابات شرکت کنند، می‌توانند به موفقیت و پیروزی امیدوار باشند، ضمن اینکه حضور جریان‌های مختلف در انتخابات نیز باعث داغ‌تر شدن تنور رقابت‌ها خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet