پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/03 09:12:07
سرویس سیاسی
دهقان ناصرآبادی: بی‌اخلاقی‌های انتخاباتی ادامه دارد

برخی از نامزدهای نمایندگی مجلس به تذکرهای ناظران بی‌توجهند

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی وظایف خود را درباره تذکر دادن به نامزدهای نمایندگی مجلس انجام می‌دهند، گفت: برخی از نامزدها بدون توجه به این تذکرات همچنان با بداخلاقی‌های خود به دنبال حذف رقیب هستند.
برخی از نامزدهای نمایندگی مجلس به تذکرهای ناظران بی‌توجهند عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی وظایف خود را درباره تذکر دادن به نامزدهای نمایندگی مجلس انجام می‌دهند، گفت: برخی از نامزدها بدون توجه به این تذکرات همچنان با بداخلاقی‌های خود به دنبال حذف رقیب هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/1604.jpg برخی,از,نامزدهای,نمایندگی,مجلس,به,تذکرهای,ناظران,بی‌توجهند Icana

غلامرضا دهقان ناصرآبادی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت با اشاره به شیوع برخی بداخلاقی‌های انتخاباتی از سوی نامزدها، گفت: این گونه اقدامات برخلاف اخلاق حسنه و احکام دینی و مخالف نظر حضرت امام (ره) و توصیه‌های مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی، افزود: از نامزدی که از سوی دستگاه‌های نظارتی تایید صلاحیت شده است انتظار می‌رود ضمن رعایت اخلاق اسلامی و موازین شرعی براساس توصیه‌های رهبری سعی بر حفظ وحدت و انسجام و یکدلی مردم و ارزش‌های نظام نموده و با صحبت‌ها و ایراد سخنرانی‌ها خدمات نظام را در ظرف سه سال گذشته زیر سوال نبرد.

وی به نمونه بارز از بداخلاقی‌های انتخاباتی اشاره کرد و گفت: تهمت و افترا زدن‌ها در نشست‌های انتخاباتی، پخش شایعات و شب‌نامه علیه رقبا تقریبا در بین بیشتر نامزدها مرسوم شده است.

دهقان ناصرآبادی به تشکیل ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی اشاره کرد و گفت: تخلفات انتخاباتی از سوی این ستاد قابل پیگیری است. این ستادها در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و ضمن دادن تذکر به تخلفات انتخاباتی بر امور مربوط به تبلیغات نیز نظارت دارند اما برخی از نامزدها بدون توجه به این تذکرات تایید خود را در نفی دیگران می‌بینند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که در این ستادهای پیشگیری از وقوع جرم نمایندگان همه بخش‌های نظارتی حضور دارند، گفت: جای تاسف است در حالی که این ستاد کار خود را تا حد ممکن به درستی انجام می‌دهد نامزدها بدون در نظر گرفتن حقوق رقبای خود به تخریب دیگران پرداخته و هیچ برنامه‌ای برای اعلام نظرات و توانایی‌های خود ندارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet