هدر موبایل
1390/12/02 19:37:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
لاله افتخاری تشریح کرد؛

جزئیات اولین گردهمایی سراسری کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان

عضو کمیسیون آموزش مجلس جزئیات گردهمایی سراسری جبهه متحد اصولگرایان را تشریح کرد.
جزئیات اولین گردهمایی سراسری کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان عضو کمیسیون آموزش مجلس جزئیات گردهمایی سراسری جبهه متحد اصولگرایان را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/9053.jpg جزئیات,اولین,گردهمایی,سراسری,کاندیداهای,جبهه,متحد,اصولگرایان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛لاله افتخاری نماینده مردم تهران در خانه ملت با اشاره به دیدار امروز اعضای جبهه متحد اصولگرایان با علی لاریجانی ریس مجلس هشتم ،به باشگاه خبرنگاران گفت:‌ عمده مطالب مطروحه توسط لاریجانی در این جلسه، درمورد اهمیت انتخابات برای نامزدها و پرهیز از تخریب سایر رقبا و نادیده‌گرفتن دستاوردهای بیش از 30 سال استقرار نظام جمهوری اسلامی برای رای آوردن بود و دیگر اینکه نامزدها هواداران خود را به طور کامل کنترل کنند زیرا رفتارهای برخی هواداران، مشکلاتی را برای کاندیدای مورد نظر و سایرین ایجاد می کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،افزود: از دیگر صحبت‌های رییس قوه مقننه خطاب به حاضرین می ‌توان به نقش تعیین کننده ایران در منطقه و عرصه‌ بین‌الملل و برنامه‌ریزی دشمنان نظام، اشاره کرد که وظیفه ما را برای مشارکت هوشمندانه و با بصیرت در انتخابات بیشتر می‌کند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه لاریجانی به دستاوردهای ارزشمند مجلس هشتم و قوانین تاثیرگذار و ماندگار آن اشاره کرد، اظهار داشت:‌ لاریجانی، وجود برخی مشکلات میان دولت و مجلس را طبیعی دانست که البته باید در جهت کاهش آن، تلاش کرد ضمن اینکه وی به اقدامات مطلوب دولت اشاره کرد و درباره انتخابات مجلس نهم نیز مدنظر قرار دادن شاخص‌های اصولگرایی را حائز اهمیت دانست.

افتخاری با بیان اینکه در جلسه مذکور، حداد عادل نیز سخنرانی داشت، تصریح کرد: وی نیز درباره فرمایشات امام خمینی (ره) برای حضور در صحنه انتخابات و حساسیت‌ ایشان به ویژگی‌های نامزدها در جامعه صحبت کرد.

وی در ادامه با اشاره به حضور زاکانی رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان درجلسه مزبور گفت:‌ در این جلسه تقریبا بیشتر اعضای جبهه متحد و گروه‌های مختلف آن حضور داشتند.

فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس هشتم نیز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در ابتدای جلسه امروز علیرضا زاکانی طی صحبتهای خود روند اجرایی فعالیتهای جبهه متحد اصولگرایان را مطرح کرد و در ادامه حجت‌الاسلام و‌المسلمین تقوی در صحبتهای خود ضرورتهای وحدت و انگیزه‌های حضور در روند تصمیم‌گیری انتخابات مجلس نهم از سوی جامعه روحانیت مبارز و و جامعه مدرسین را بیان داشت.

وی در ادامه افزود: علی لاریجانی در سخنان خود این فشارهای غرب را معلول عوامل مختلفی دانست که از جمله آنها می‌توان به پیشرفتهای ایران در بخشهای مختلف و بیداری اسلامی در سطح منطقه یاد کرد که باعث شده تا توازن منطقه به شکلی که مورد نظر استکبار جهانی‌است رقم نخورد.

فاطمه رهبر عنوان کرد:رئیس مجلس که به عنوان میهمان جلسه امروز نامزدهای انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان شرکت داشت در سخنان خود عنوان کرد که امروز جمهوری اسلامی تحت فشار کشورهای سلطه‌گر در حوزه‌های مختلف از جمله بحث حقوق بشر، مسأله هسته‌ای و غیره قرار دارد که در صورت عدم اقدام مناسب و به موقع موجب بی‌اعتمادی مردم به نظام می‌شود.

عضو جبهه متحد اصولگرایان بیان داشت: تقوی در ادامه صحبتهای خود گفت که ما باید مجلسی کارآمد، متحد و ولایی داشته باشیم و انتخابات مجلس باید انتخاباتی قانونی باشد و سلامت انتخابات زیر سؤال نرود تا انتخاباتی پرشور را در پیش داشته باشیم.

وی در پایان اظهار داشت: جلسه امروز با صدور بیانیه‌ای در جهت هم‌افزایی و افزایش مشارکت مردم و ایجاد فضای سالم انتخاباتی به پایان رسید./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet