خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/05 13:17:27
سرویس فرهنگی
سیدقدرت‌الله حسینی‌پور:

ردیف بودجه بازسازی و نوسازی مدارس در سال 91 افزایش می‌یابد

دبیرکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم، درباره ردیف بودجه بازسازی و نوسازی مدارس، گفت: برای این منظور یکهزار میلیارد تومان اختصاص داده شده است که باید تغییر کند، زیرا معتقدیم با توجه به عمق مشکلات این بخش کافی نیست و باید افزایش یابد.
ردیف بودجه بازسازی و نوسازی مدارس در سال 91 افزایش می‌یابد دبیرکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم، درباره ردیف بودجه بازسازی و نوسازی مدارس، گفت: برای این منظور یکهزار میلیارد تومان اختصاص داده شده است که باید تغییر کند، زیرا معتقدیم با توجه به عمق مشکلات این بخش کافی نیست و باید افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/12951.jpg ردیف,بودجه,بازسازی,و,نوسازی,مدارس,در,سال,91,افزایش,می‌یابد Icana

سیدقدرت‌الله حسینی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه بودجه آموزش و پرورش در سال 91 بیش از 13 هزار میلیارد تومان است، تصریح کرد: اگر بودجه‌ای که ارائه شده، دستخوش تغییرات نشود، بودجه سال آینده آموزش و پرورش مناسب ارزیابی خواهد شد.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بودجه سال گذشته آموزش و پرورش حدود 12 هزار میلیارد تومان بود و این وزارتخانه در سال 90 کسری بودجه نداشت.

وی افزود: به نظر می‌رسد که بودجه پیش‌بینی شده در سال آینده برای آموزش و پرورش کافی است، زیرا افزایش حقوق‌ها در آن پیش‌بینی شده است.

این نماینده مردم در مجلس هشتم، درباره ردیف بودجه بازسازی و نوسازی مدارس بیان کرد: در این بخش، یکهزار میلیارد تومان اختصاص داده شده است که باید تغییر کند، زیرا معتقدیم با توجه به عمق مشکلات این بخش کافی نیست و باید افزایش یابد.

لایحه بودجه سال 1391 داوزدهم  بهمن ماه از سوی رئیس‌جمهوری به مجلس شورای اسلامی ارائه شد؛ بودجه سال 1390 آموزش و پرورش حدود 12 هزار میلیارد تومان بود و بر اساس اعلام کارشناسان این بودجه در سال 1391 نیز دستخوش افزایشی خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet