خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/03 10:20:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون قضایی مجلس بااشاره به مطلب روزنامه ایران:

باید از سوی مسئولان مربوطه با روزنامه ایران برخورد شود

با این تخلف روزنامه ایران باید برخورد شود و از سوی مسئولین رسیدگی شود که منظور از فراری دادن چیست؟ چه کسی فراری داده است؟ اینگونه اقدامات ایجاد بدبینی نسبت به نظام و مسئولین نظام است و به مصلحت کشور نیست؛باید از سوی مسئولین مربوطه با روزنامه ایران برخورد شود و می شود.
باید از سوی مسئولان مربوطه با روزنامه ایران برخورد شود با این تخلف روزنامه ایران باید برخورد شود و از سوی مسئولین رسیدگی شود که منظور از فراری دادن چیست؟ چه کسی فراری داده است؟ اینگونه اقدامات ایجاد بدبینی نسبت به نظام و مسئولین نظام است و به مصلحت کشور نیست؛باید از سوی مسئولین مربوطه با روزنامه ایران برخورد شود و می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg باید,از,سوی,مسئولان,مربوطه,با,روزنامه,ایران,برخورد,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی،با اشاره به مطالب اهانت آمیز ارگان مطبوعاتی دولت نسبت به نهادهای امنیتی و قضایی،به اعتدال گفت: مسئولین امر در پرونده رسیدگی فساد مالی و دادگاه علنی که برگزار شد، واقعا زحمات زیادی را کشیدند و جای هیچ تردیدی نیست.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه روزنامه ایران همچین مطلبی را درج کرده است ، یک بداخلاقی مطبوعاتی است و دلیل آن مبهم است ؛ باید مشخص شود که پشت این قضیه چه کسی است ، که روزنامه دولت آمده و چنین مطلبی را درج کرده است.
نماینده مردم بم خاطرنشان کرد:توده مردم ،کارشناسان ، دستگاه قضایی و نیروی انتظامی ،همه واقعا در جریان این پرونده کمک کردند و آن را به سرانجام رساندند و روال رسیدگی اش روز به روز رضایتمندتر پیش می رود.
عضو جبهه پایداری تاکید کرد:با این تخلف روزنامه ایران باید برخورد شود و از سوی مسئولین رسیدگی شود که منظور از فراری دادن چیست؟ چه کسی فراری داده است؟ اینگونه اقدامات ایجاد بدبینی نسبت به نظام و مسئولین نظام است و به مصلحت کشور نیست .

غضنفر آبادی ادامه داد:موضوع درج شده در روزنامه ایران یک بانگ بی محل است، الان موضوع اصلی ما انتخابات و حضور مردم است و توطئه ای که دشمن در پیش دارد بر کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق های رای تاکید دارد.
وی افزود:افرادی که در روزنامه ایران کار می کنند به عنوان کسانی که از بیت المال هزینه می کنند، دقت و توجه کنند که باید با این هزینه های صرف شده به اصل نظام کمک شود ، نه اینکه خدایی ناکرده با این پولها تضعیف نظام دنبال شود.
وی در خاتمه مجددا تاکید کرد:باید از سوی مسئولین مربوطه با روزنامه ایران برخورد شود و می شود./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet