پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/03 11:00:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقانی:

کاندیداها برای تبلیغات انتخاباتی باید برنامه‌های راهبردی ارائه کنند

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان با بیان اینکه کاندیداهای مجلس نهم برای تبلیغات انتخاباتی باید برنامه‌های راهبردی ارائه کنند، گفت: کاندیداهایی که برنامه انتخاباتی ندارند، در روند تبلیغات متوسل به دروغ پردازی می شوند که این مساله با اخلاق اجتماعی و سیاسی منافات دارد.
کاندیداها برای تبلیغات انتخاباتی باید برنامه‌های راهبردی ارائه کنند دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان با بیان اینکه کاندیداهای مجلس نهم برای تبلیغات انتخاباتی باید برنامه‌های راهبردی ارائه کنند، گفت: کاندیداهایی که برنامه انتخاباتی ندارند، در روند تبلیغات متوسل به دروغ پردازی می شوند که این مساله با اخلاق اجتماعی و سیاسی منافات دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/14945.jpg کاندیداها,برای,تبلیغات,انتخاباتی,باید,برنامه‌های,راهبردی,ارائه,کنند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت‌الله دهقانی درتحلیل شیوه‌های تبلیغات انتخاباتی،به باشگاه خبرنگاران گفت:‌کاندیداها برای تبلیغات انتخاباتی باید برنامه‌های جامع انتخاباتی ارائه کنند.
دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان ادامه داد:‌تعریف کردن ازخود و بدنام کردن دیگران دور از اخلاق است و این در حالی است که مردم به چنین نمایندگانی رای نمی‌دهند.
وی درنقد شیوه تبلیغات انتخاباتی یکی از کاندیداهای مجلس نهم گفت:‌متاسفانه برخی کاندیداها با طرح برنامه‌های دروغین سعی در جذب رای مردم دارند و دیده شده که یکی از کاندیداها در هنگام تبلیغات گفته است،من دانشجو جابجا می‌کنم،برای بیکاران شغل های دولتی در نظر دارم چون می‌دانم بسیاری از کارمندان در آستانه بازنشستگی هستند.
دهقان افزود:برخی کاندیداها تصور می‌کنند مردم با این دروغ‌های واهی فریب می‌خورند و به آنها رای می‌دهند و این در حالی است که ملت ایران آگاهی وبصیرت دارند و با این مسایل فریب نمی‌خورند.
نماینده مجلس هشتم با انتقاد از برخی کاندیداها مبنی بر تخریب شخصیت دیگر کاندیداها،‌اظهار داشت: متاسفانه برخی کاندیداها دیگران را تخریب می‌کنند تا خودشان را محق جلوه دهند، ضمن اینکه در مسیر تخریب دیگر از هیچ گناهی فروگذار نمی‌کنند.
دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان خاطرنشان کرد:تخریب،تهمت و ترویج بی اخلاقی در جامعه، پیامدهای جبران‌ناپذیری را به دنبال دارد که نامزدهای مجلس نهم باید به این مساله توجه داشته باشند و در روند تبلیغات انتخاباتی با رفتارهای ناشایست فرهنگ و اخلاق را زیر سوال می‌برند./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet