هدر موبایل
1390/12/03 15:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قوامی:

مردم با مشارکت حداکثری،مطالبات خود را منعکس می‌کنند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با اشاره به اینکه مشارکت مردم در کارآمدی نظام تاثیر بسیار زیادی دارد، تاکید کرد: مردم با مشارکت حداکثری، مطالبات خود را به مسوولان و کاندیداها منعکس می‌کنند.
مردم با مشارکت حداکثری،مطالبات خود را منعکس می‌کنند یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با اشاره به اینکه مشارکت مردم در کارآمدی نظام تاثیر بسیار زیادی دارد، تاکید کرد: مردم با مشارکت حداکثری، مطالبات خود را به مسوولان و کاندیداها منعکس می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/489.jpg مردم,با,مشارکت,حداکثری،مطالبات,خود,را,منعکس,می‌کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛هادی قوامی،به ایسنا گفت:هرچقدر زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی وسیاسی مشارکت مردم در انتخابات بیشتر فراهم شود افراد زیادتری در انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی ادامه داد:اگر زمینه حضور گروه‌ها،احزاب و سلایق مختلف فراهم شود، حضور مردم نیز در پای صندوق‌های رای افزایش خواهد یافت.

قوامی با اشاره به اینکه مردم همیشه به دنبال گزینش بهتر هستند، تصریح کرد: در این راستا باید فضای انتخاباتی سالمی فراهم شود و افراد تبلیغ کننده به تفکر مردم اهمیت داده و از طرح مسایل ابهام آفرین و تنش‌زا جلوگیری کنند.

وی اظهار داشت:افرادی که در امر تبلیغات انتخاباتی مشارکت می‌کنند، باید مطالبات حقیقی مردم را منعکس کرده و از بازگو کردن مسایل بی اهمیت که در کوتاه مدت تاثیرگذار است اما در بلند مدت آسیب جدی به نظام وارد می‌کند، خودداری کنند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس توضیح داد: مردم برای انتخاب کاندیدای اصلح، باید برنامه‌های نامزدها را با یکدیگر مقایسه کرده و به شخصی رای دهند که وعده‌های آن حقیقی‌تر باشد.

وی تاکید کرد: مردم باید نامزدی را انتخاب کنند که برنامه‌های او جامع‌تر، واقع بینانه‌تر وعملیاتی‌تر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet