خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/03 17:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پزشکیان:

دانشگاه‌ها میدانی برای مناظرات کاندیداها باشند

عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس با بیان این‌که فضای تبلیغات باید از یخ بودن خارج شود، گفت: دانشگاه‌ها و مساجد باید میدانی برای مناظرات میان کاندیداها باشند.
دانشگاه‌ها میدانی برای مناظرات کاندیداها باشند عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس با بیان این‌که فضای تبلیغات باید از یخ بودن خارج شود، گفت: دانشگاه‌ها و مساجد باید میدانی برای مناظرات میان کاندیداها باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/16154.jpg دانشگاه‌ها,میدانی,برای,مناظرات,کاندیداها,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مسعود پزشکیان با اشاره به وظیفه صداوسیما در زمینه تبلیغات عادلانه در انتخابات،به ایسنا گفت:صداوسیما اگر بخواهد فرصتی عادلانه ایجاد کند،با توجه به تعداد بالای کاندیداها امری غیرممکن است،اما سران گروه‌ها و احزاب می‌توانند درمناظره‌هایی از مواضع خود دفاع کنند.

وی افزود:دراین میان فقط افراد مستقل هستند که نمی‌توانند با راهی موثر به ارائه نقطه نظرات خود بپردازند.

نماینده مردم تبریز با بیان این‌که هرکدام از رسانه‌ها سلایق و نظرات خاص خود را دارند، اظهار داشت: آنچه نقش رسانه‌ها و صداوسیما را پررنگ می‌کند، شفاف کردن شاخص‌ها، نحوه دسترسی مردم به اطلاعات و انتخابات دقیق و هم‌چنین بیدار کردن مردم برای این‌که بتوانند فرد اصلح را انتخاب کنند، می‌باشد.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر در نظر گرفتن منافع ملی در مناظره‌ها، تصریح کرد: اگر گروهی شاخص‌ها را تعیین کند و پس از آن با ضوابط موجود، افراد به مناظره با یکدیگر بپردازند می‌تواند در شفاف‌سازی دیدگاه‌ها تاثیر زیادی داشته باشد.

پزشکیان خاطرنشان کرد: برگزاری مناظرات و بحث‌های زیاد با توجه به محدودیت‌های صداوسیما، در مساجد، دانشگاه‌ها و سالن‌های موجود بسیار موثر است، چرا که فرصتی در اختیار همگان قرار می‌گیرد تا به پرسش و پاسخ و تبیین مواضع افراد پرداخته شود.

وی هم‌چنین بیان کرد: دستگاه‌های مختلف می‌توانند با در اختیار گذاشتن سالن‌های خود فضایی را برای ابراز عقیده کاندیداها و افراد فراهم کنند تا با هزینه‌ای کمتر بالاترین آگاهی‌سازی صورت گیرد، با این شرط که جناح خاصی با این شرایط به دستگاه‌ها و نهادها نفوذ نکند و فضا برای همگان یکسان باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet