هدر موبایل
1390/12/03 14:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضاحسینی:

متاسفانه از ثبات در سیاست‌های اقتصادی برخوردار نیستیم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت باید برنامه‌های خود را برای اجرای نرخ ترجیحی انرژی در بخش صنایع و تولید‌کنندگان مشخص کند.
متاسفانه از ثبات در سیاست‌های اقتصادی برخوردار نیستیم عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت باید برنامه‌های خود را برای اجرای نرخ ترجیحی انرژی در بخش صنایع و تولید‌کنندگان مشخص کند. https://cdn.icana.ir/d/019/905.jpg متاسفانه,از,ثبات,در,سیاست‌های,اقتصادی,برخوردار,نیستیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مصطفی رضاحسینی درمورد تصمیم‌گیری درخصوص اجرای نرخ ترجیحی انرژی برای صنایع و تولید‌کنندگان در فاز دوم اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها،به ایسنا گفت:صحبت‌هایی در این مورد انجام شده است،اما واقعیت این است که مجلس هنوز بودجه را بررسی نکرده است و حساب و کتاب دولت هم در بودجه مشخص می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد:متاسفانه در شرایط موجود سیاست‌های اقتصادی برای ما در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

نماینده مردم شهربابک در مجلس افزود: در مدتی که از آغاز اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها گذشته هنوز تمام تعهدات دولت در حوزه صنعت و تولید‌کنندگان عملی نشده است. به همین دلیل صحبت‌ کردن در مورد امکان تحقق نرخ ترجیحی انرژی برای صنایع و تولید‌کنندگان امکان‌پذیر نیست.

رضاحسینی با ابراز این عقیده که « متاسفانه از ثبات در سیاست‌های اقتصادی برخوردار نیستیم»، اظهار کرد: در حال حاضر هر صحبتی که مطرح می‌شود، می‌بینیم که یک مسئولی دیگر صحبت‌های متناقض با آن را هم اعلام می‌کند و مدام باید منتظر باشیم که ببینیم فردا چه اتفاقی می‌افتد.

عضو کمیسیون صنایع با اشاره به نوسان‌های اخیر بازار ارز گفت: در آن جریان هم مشاهده شد که یک روز رییس کل بانک مرکزی می‌گفت سکه بدون محدودیت وجود دارد و تاثیر آن افزایش قیمت سکه بود؛ در مورد فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها هم می‌بینیم که صحبت‌های وزیر اقتصاد با صحبت‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت و با سخنگوی طرح متفاوت است. در نتیجه نمی‌شود با یقین در مورد چنین اظهاراتی نظر داد و باید منتظر بایستیم و ببینیم در آینده چه پیش می‌آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet