هدر موبایل
1390/12/03 16:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه رهبر:

رسانه ملی به عنوان یک رکن اساسی نقش موثری را در مشارکت مردم ایفا می کند

یک عضو جبهه متحد اصولگرایان ابراز کرد: همه تلاش مسئولان و دستگاه‌های مختلف باید در جهت ایجاد یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم باشد تا فضای سالم انتخابات حفظ شود.
رسانه ملی به عنوان یک رکن اساسی نقش موثری را در مشارکت مردم ایفا می کند یک عضو جبهه متحد اصولگرایان ابراز کرد: همه تلاش مسئولان و دستگاه‌های مختلف باید در جهت ایجاد یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم باشد تا فضای سالم انتخابات حفظ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3193.jpg رسانه,ملی,به,عنوان,یک,رکن,اساسی,نقش,موثری,را,در,مشارکت,مردم,ایفا,می,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛فاطمه رهبربا تاکید به اینکه طبق قانون تمام آحاد مردم در برابر قانون یکسان هستند،به ایسنا گفت: تبلیغات عادلانه سهمیه‌ای نیست لذا باید همه کاندیداها به یک حد امکان تبلیغ داشته باشند.

وی،رسانه‌های مختلف،شبکه‌های‌اینترنتی،خبرگزاری‌ها،رسانه‌های‌مکتوب،جراید،هفته‌نامه‌ها،روزنامه‌ها و به‌ویژه صدا وسیما را در میزان آگاهی بخشی و مشارکت مردم بسیار موثر دانست و‌درعین حال با اشاره به تاثیرگذاری شبکه‌های استانی در معرفی کاندیداهای حوزه‌های انتخابیه خاطرنشان کرد:شبکه‌های استانی می‌توانند حرف نامزدها را به گوش مردم هر حوزه‌ رسانده و کاندیداها نیز ازاین فرصت هرچند کوتاه به منظور معرفی دیدگاه‌ها و توانمندی‌های خود می‌توانند استفاده کنند و در شهرهای بزرگ نیز کاندیداها در لیست‌هایی قرار گرفته‌اند که بتوانند به معرفی دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود ‌بپردازند.

وی با اشاره به نقش صداوسیما در معرفی کاندیداها و برنامه‌هایشان اظهار داشت:اخیرا صدا و سیما برنامه‌هایی را تدارک دیده که با دعوت از کاندیداها سعی می‌کند درجهت بالا بردن بصیرت عمومی و ارتقای نظر همگان عمل کند.

این نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد:صدا و سیما به‌عنوان رسانه ملی و یک رکن اساسی می‌تواند نقش موثری را برای مشارکت مردم درانتخابات ایفا کند و البته هم‌اکنون اقدامات خوبی را هم در این زمینه آغاز کرده است، درواقع آنچه که در رسانه ملی باید اتفاق افتاد ارائه دیدگاه‌ها و برنامه‌های همه کاندیداها در جهت بالا بردن مشارکت عمومی است.

رهبر خاطرنشان کرد:وظیفه صدا و سیما این است که درجهت ارائه دیدگاه‌ها و نظراتی گام بردارد که البته هم‌راستا با منافع ملی واهداف نظام باشد.

این عضو جبهه متحد اصولگرایان با اشاره به تعداد کثیر کاندیداها،گفت:فکر می‌کنم،با توجه به ازدحام نامزدهای انتخابات،زمان و فرصت هماهنگ برای تبلیغ همگان وجود ندارد.

نماینده مردم تهران درمجلس با اشاره به تاثیر مناظره‌ها در بیان دیدگاه‌های کاندیداها اظهار کرد:آنچه مسلم است این است که هر فردی به‌عنوان یک کاندیدا یا به‌عنوان یک فرد تاثیرگذار درافکار عمومی می‌تواند در برنامه‌ها شرکت کند و مناظره‌ها در بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها تاثیر بسزایی دارد.

وی به وظیفه مسوولان و دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد فضای مناسب به منظور حضور حداکثری تاکید کرد و گفت: ‌هرانتخاباتی که برگزار می شود طبیعا تمام نظام به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم درگیر آن می‌شود و همه موظفند که در جهت هر چه با شکوه‌تر شدن انتخابات تلاش کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet