شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/03 12:50:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری فرد خبرداد:

حرکت خاموش برخی گروههای سیاسی در شهرستان‌ها

نماینده مردم تهران گفت:برخی از گروه‌های سیاسی فعال در انتخابات در این روز‌ها تمام تلاش و توان فعالیتی خود در انتخابات را در شهرستان‌ها گذاشته‌اند.
حرکت خاموش برخی گروههای سیاسی در شهرستان‌ها نماینده مردم تهران گفت:برخی از گروه‌های سیاسی فعال در انتخابات در این روز‌ها تمام تلاش و توان فعالیتی خود در انتخابات را در شهرستان‌ها گذاشته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/7930.jpg حرکت,خاموش,برخی,گروههای,سیاسی,در,شهرستان‌ها Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسن غفوری فرد نماینده مردم تهران در رابطه با حرکت خاموش برخی از گروههای سیاسی در انتخابات پیش رو گفت:برخی از گروه‌های سیاسی فعال در انتخابات در این روز‌ها تمام تلاش و توان فعالیتی خود در انتخابات را در شهرستان‌ها گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه جنبش عدالت و مهرورزی هم اکنون فعالیت خود را در استان مازندران آغاز کرده است، گفت: به دلیل اینکه جنبش عدالت و مهرورزی در تهران فعالیتی از خود نشان نداده‌اند اطلاعی از حرکت و روش‌های انتخاباتی آنان ندارم.

نماینده تهران درخانه ملت درادامه بیان کرد:جریان اصولگرایی به دلیل اینکه ظریفت زیادی در انتخابات پیش رو دارد و تمام نامزد‌های این جریان در یک لیست جای نخواهند گرفت؛لذا با فهرست‌های متعدد در عرصه انتخابات حضور پیدا کرده‌اند.

غفوری فرد گفت:تعدد لیست‌ها تراکم کاندیدا در یک لیست واحد را از میان برمی‌دارد و مردم راحتر می‌توانند کاندیدای مطرح و اصلح خود را از میان چندین لیست انتخاب کنند.

سرلیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا تعدد لیست‌ها باعث کاهش حضورمردم در انتخابات نخواهد شد؟ گفت:این امر نه تنها باعث کاهش حضور اصولگرایان درتهران و شهرستان‌ها نمی‌شود بلکه حضورحداکثری مردم را درانتخابات فراهم خواهد کرد./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet