هدر موبایل
1390/12/03 16:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

تروردانشمندان هسته‌ای با حضور برخی از بازرسان درکشور بی‌ارتباط نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترور دانشمندان هسته‌ای خود را با حضور برخی از بازرسان بین‌المللی در کشورمان بی‌ارتباط نمی‌دانیم.
تروردانشمندان هسته‌ای با حضور برخی از بازرسان درکشور بی‌ارتباط نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترور دانشمندان هسته‌ای خود را با حضور برخی از بازرسان بین‌المللی در کشورمان بی‌ارتباط نمی‌دانیم. https://cdn.icana.ir/d/019/13468.jpg تروردانشمندان,هسته‌ای,با,حضور,برخی,از,بازرسان,درکشور,بی‌ارتباط,نیست Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی حسینی ازجزییات حضوربازرسان سازمان آژانس بین المللی انرژی اتمی در کشورمان و جزئیات روند بازدید‌ها و مذاکرات آن‌ها اظهار بی‌اطلاعی کرد و به ایلنا گفت:جمهوری اسلامی ایران همواره از حضور بازرسان بین المللی درکشور استقبال کرده و به دنبال راه‌های دیپلماتیک دراین زمینه است.

وی افزود:حضور بازرسان در کشورمان نشان ‌می‌دهد که هیچ ابهامی در حوزه فعالیت‌های هسته‌ای ایران وجود ندارد.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی از حضور بازرسان در کشور در چارچوب قوانین ان پی تی استقبال ‌می‌کند، گفت:محور مذاکرات بازرسان اخیر درخصوص ابهاماتی است که برخی پایگاه‌های خبری در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران مخابره ‌می‌کنند.
وی با اشاره به ترور برخی از دانشمندان هسته‌ای کشورمان تصریح کرد:در گذشته شاهد بودیم برخی از جاسوسان اسرائیلی و غربی در قالب اکیپ‌های بازرسی به ایران ‌می‌آمدند و برای ترور دانشمندان هسته‌ای اطلاعات جمع ‌می‌کردند.
نقوی تاکید کرد:ما تروردانشمندان هسته‌ای خود را با حضور برخی از بازرسان بین‌المللی درکشورمان بی‌ارتباط نمی‌دانیم.
وی درپاسخ به اینکه ازسوی کشورمان چه اقدامی بدین منظور صورت گرفته است،تصریح کرد: قوانین ان پی تی اجازه ‌می‌دهد که کشورهای عضو حضور برخی از بازرسان را نپذیرد و یا برخی از آن را تعویض کند و همچنین بازدید آن‌ها را از مناطقی محدود کند که جمهوری اسلامی در مواقعی از این اختیار خود استفاده کرده است./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet