حلول ماه ربیع الاول
1390/12/05 13:29:53
سرویس اقتصادی
حسینی‌صدر در گفت و گو با خانه ملت مطرح کرد:

قیمت احتمالی بنزین آزاد و بنزین سهمیه ای در سال 91

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر این که دولت نباید هیچ گونه تغییر قیمتی را در آستانه سال نو اعمال کند، گفت: دولت عزم افزایش قیمت بنزین را دارد و با توجه به مجوز مجلس مبنی بر افزایش ۲۰ درصدی قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده، بنزین آزاد را ۸۵۰ تومان و بنزنی سهمیه‎ای را ۵۰۰ تومان عرضه می‌کند.
قیمت احتمالی بنزین آزاد و بنزین سهمیه ای در سال 91 عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر این که دولت نباید هیچ گونه تغییر قیمتی را در آستانه سال نو اعمال کند، گفت: دولت عزم افزایش قیمت بنزین را دارد و با توجه به مجوز مجلس مبنی بر افزایش 20 درصدی قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده، بنزین آزاد را 850 تومان و بنزنی سهمیه‎ای را 500 تومان عرضه می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4932.jpg قیمت,احتمالی,بنزین,آزاد,و,بنزین,سهمیه,ای,در,سال,91 Icana

مؤید حسینی صدر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تأکید کرد: دولت نباید در آستانه انتخابات و سال نو افزایش قیمتی را اعمال کند، زیرا هر گونه افزایش قیمتی موجب تشویش اذهان عمومی جامعه می‌شود.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، شرایط کنونی جامعه را ویژه خواند و هشدار داد: هر گونه اقدام نسنجیده‌ای در شرایط کنونی می‌تواند تبعات سنگینی برای کشور داشته باشد.

 

بنزین آزاد 850 و سهمیه‌ای 500 تومان برای سال 91

وی درباره مصوبه مجلس مبنی بر افزایش 20 درصدی حامل‌های انرژی، درباره افزایش قیمت بنزین، گفت: دولت قصد دارد قیمت بنزین را افزایش دهد، ولی این اقدام باید سال آینده انجام بگیرد و با توجه به مصوبه مجلس، نرخ بنزین آزاد 850 تومان و سهمیه‎ای 500 تومان می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس هشتم یادآور شد: اگر دولت افزایش قیمتی بیش از این رقم را بخواهد اعمال کند، باید از مجلس مجوز بگیرد.

 

زمزمه افزایش قیمت‌ها هم بازار را آشفته می‌کند

حسینی‌صدر، هر گونه افزایش قیمتی را پیش از انتخابات و سال نو، به زیان کشور و دولت ارزیابی و تأکید کرد: دولت حتی در این باره تا پیش از عید نباید بحثی انجام دهد، زیرا حتی زمزمه افزایش قیمت‌ها می‌تواند شرایط روانی جامعه را آشفته کند.

وی ادامه داد: دولت در شرایط کنونی باید به فکر آرامش بازار باشد و از نهادهای نظارتی برای آرامش بازار استفاده کند.

 

توقف عرضه بنزین آزاد اشتباه محض است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس هشتم درباره توقف عرضه بنزین آزاد، گفت: این اقدام هم در آستانه سال نو اقدامی کاملاً اشتباه و غیرمنطقی است، زیرا برخی از افزاد برای سفرهای عید برنامه‌ریزی کردند و به بنزین آزاد نیاز دارند.

 

تکذیب توقف عرضه بنزین آزاد از سوی دولت

روز گذشته محمد رویانیان رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور، برخی اخبار منتشر شده در باره توقف عرضه بنزین آزاد در جایگاه‌های سوخت از ۱۵اسفندماه امسال را تکذیب کرد و درباره سهمیه بنزین نوروزی گفت: در این زمینه تاکنون هیچ بحثی نشده است/.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet