حلول ماه ربیع الاول
1390/12/06 11:05:30
سرویس اقتصادی
عسکر جلالیان:

افزایش قیمت سوخت در شرایط کنونی به مصلحت مردم نیست

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم با تأکید بر این که توقف فروش بنزین آزاد فقط با افزایش بنزین سهمیه باید صورت بگیرد، گفت: توقف فروش بنزین آزاد در شرایط کنونی صلاح نیست.
افزایش قیمت سوخت در شرایط کنونی به مصلحت مردم نیست یک عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم با تأکید بر این که توقف فروش بنزین آزاد فقط با افزایش بنزین سهمیه باید صورت بگیرد، گفت: توقف فروش بنزین آزاد در شرایط کنونی صلاح نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/16472.jpg افزایش,قیمت,سوخت,در,شرایط,کنونی,به,مصلحت,مردم,نیست Icana

عسگر جلالیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر این که در شرایط کنونی نباید افزایش قیمتی را برای حامل‌های انرژی به ویژه  در خصوص سوخت و بنزین اعمال کرد، گفت: قیمت سوخت روی بیشتر حوزه‌های اقتصادی  که مردم با آن سر و کار دارند، تأثیرگذار است.

نماینده مردم دیر، کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دولت باید با مدیریت روانی جامعه اجازه افزایش قیمت‌ها را تا پیش از شروع سال جدید ندهد.

جلالیان افزود: با توجه به تورم و شرایط موجود در جامعه و از سوی دیگر افزایش قیمت‌های جهانی، تغییر  قیمت سوخت و بنزین به هیچ وجه صلاح نیست.

وی قطع فروش بنزین آزاد را در آستانه سال نو امری غیر کارشناسی برشمرد و گفت: در شرایط کنونی سهمیه‌ها پاسخ‌گوی نیاز برخی خانوارها نیست و قطع فروش بنزین آزاد به ضرر کشور است.

 

قطع فروش بنزین آزاد در صورت افزایش بنزین سهمیه‌ای

این عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم یادآور شد: اگر سهمیه بنزین آزاد در شرایط کنونی قطع شود باید به میزان بنزین سهمیه‌ای افزوده شود تا مسائل و مشکلاتی را که بوجود می‌اورد جبران کند .

محمد رویانیان رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور برخی اخبار منتشر شده در زمینه توقف عرضه بنزین آزاد در جایگاه‌های سوخت از ۱۵اسفند را تکذیب کرد و درباره سهمیه بنزین نوروزی گفت: تاکنون هیچ بحثی در این خصوص نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet