شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/12/03 17:44:11
سرویس سیاسی
نماینده پارلمان عراق:

برخی از کشورهای عربی از تروریسم در عراق حمایت می‌کنند

عضو کمیسیون امنیت و دفاع ملی پارلمان عراق گفت برخی از کشورهای عربی از گروه‌های تروریستی در عراق حمایت می‌کنند.
برخی از کشورهای عربی از تروریسم در عراق حمایت می‌کنند عضو کمیسیون امنیت و دفاع ملی پارلمان عراق گفت برخی از کشورهای عربی از گروه‌های تروریستی در عراق حمایت می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2475.jpg برخی,از,کشورهای,عربی,از,تروریسم,در,عراق,حمایت,می‌کنند Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از اصوات العراق، «اسکندر ویت ویت» نماینده پارلمان عراق امروز –چهارشنبه- با اشاره به حمایت برخی از کشورهای عربی از گروه‌های تروریستی درعراق گفت: اقدامات سختگیرانه برای مقابله با این کشورها در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

نماینده پارلمان عراق افزود: بر اساس گزارشی که از سوی «عدنان الاسدی» معاون وزیر کشور آماده شده است، به طور مشخص نقش برخی از کشورها در حمایت از فعالیت‌های گروه‌های تروریستی در عراق آمده است.

وی همچنین انتشار اخباری مبنی بر اینکه این کمیته اطلاعاتی در دست دارد که بر اساس آن تعدادی از سفارت‌خانه‌های کشورهای عربی در عراق از عملیات‌های تروریستی در این کشور حمایت می‌کنند را به شدت رد کرد.

ویت ویت هشدار داد اقدامات سختگیرانه در قبال سفارت‌خانه‌ها و شرکت‌های امنیتی که به شدت تحت‌نظر هستند و در راستای حمایت از فعالیت‌های گروه‌های تروریسیتی در عراق عمل می‌کنند اتخاد می‌شود.

چندی پیش«عدنان الاسدی» معاون وزیر کشور عراق، برخی از سفارت‌خانه‌های کشورهای عربی حاضر در عراق را به حمایت از گروه‌های ترورستی در این کشور متهم کرده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet