شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/12/05 12:53:04
سرویس سیاسی
مشاور اجرایی رئیس مجلس هشتم:

مجلس نهم، مجلسی ولایتمدار و بدون حضور وکیل‌الدوله‌ها خواهد بود

حسن زمانی، با اظهار امیدواری از حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی، مجلس نهم را مجلسی قدرتمند، ولایتمدار و بدون حضور حتی یک وکیل‌الدوله اعلام کرد.
مجلس نهم، مجلسی ولایتمدار و بدون حضور وکیل‌الدوله‌ها خواهد بود حسن زمانی، با اظهار امیدواری از حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی، مجلس نهم را مجلسی قدرتمند، ولایتمدار و بدون حضور حتی یک وکیل‌الدوله اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4304.jpg مجلس,نهم،,مجلسی,ولایتمدار,و,بدون,حضور,وکیل‌الدوله‌ها,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مشاور اجرایی رئیس مجلس هشتم در همایش شایسته‌گزینی که امروز (پنجشنبه 4 اسفند) با حضور اعضای جبهه حامیان ولایت در حسینیه فاطمیون برگزار شد، گفت: انتخاب نماینده اصلح از نکاتی است که همواره باید مورد توجه مردم قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به بیانات امام (ره) درباره در رأس امور بودن مجلس نمی‌توان نهادی را جایگزین این قوه مهم کشور قرار داد.

زمانی ادامه داد: مجلس نهم مانند سایر ادوار مجلس باید از نمایندگانی ولایی و متخصص تشکیل شود و نمایندگانی در آن باشند که به دور از هر گونه تهمت و افترایی حاضر به عقب‌نشینی نشده و به کار خود ادامه دهند.

مشاور اجرایی رئیس مجلس هشتم که سابقه نمایندگی مردم در دوره‌های پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی را از حوزه انتخابیه ملایر در کارنامه خود دارد، تأکید کرد: حضور باشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی موجب خنثی شدن هدف دشمنان که برگزاری انتخاباتی سرد و خالی از مردم است، می‌شود.

وی گفت: مردم باید با حضور خود پشتیبانی محکم خود را از مجلس و ولایت مانند 33 سال گذشته نشان دهند و مانند حماسه‌های چند سال اخیر در 12 اسفند امسال نیز خلق‌آفرین حماسه‌ای دیگر باشند.

زمانی با اشاره به دیگر ویژگی‌های مجلس نهم گفت: در مجلس نهم جبهه حامیان ولایت با تشکیل فراکسیونی اهدافی با محوریت اقتصادی را به دنبال دارند که اجرای اصل 44 قانون اساسی از مهمترین این اهداف است.

وی، حمایت از تولید و صنعت کشور را که در این چند سال اخیر به آن بی‌توجهی شده است و بسیاری از پروژه‌های مهم صنعتی متوقف شده را از دیگر اهداف جبهه حامیان ولایت بیان کرد و ادامه داد: اجرای کامل قانون هدفمندی یارانه‌ها هم از دیگر مسائلی است که حامیان ولایت با حمایت از دولت آن را به سرانجام خواهد رساند.

مشاور اجرایی علی لاریجانی یادآور شد: ارزش پول ملی ما در چند ماه اخیر دچار ضربات شدیدی شده است که با اهدافی که در مجلس نهم پایه‌ریزی خواهد شد، این ارزش‌ها تقویت خواهد شد و دیگر شاهد نوسانات پولی نخواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet