خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/04 16:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابوترابی:

باید نگاه ها را اصلاح کنیم

معاون رئیس مجلس با توجه به آغاز زمان تبیلغات کاندیداهای مجلس نهم گفت:بسیاری از وعده هایی که نمایندگان با مردم مطرح می کنند وعده هایی است که هزینه ایجاد کرده و افزایش هزینه های جاری کشور را به دنبال دارد. لذا
باید نگاه ها را اصلاح کنیم معاون رئیس مجلس با توجه به آغاز زمان تبیلغات کاندیداهای مجلس نهم گفت:بسیاری از وعده هایی که نمایندگان با مردم مطرح می کنند وعده هایی است که هزینه ایجاد کرده و افزایش هزینه های جاری کشور را به دنبال دارد. لذا https://cdn.icana.ir/d/019/13988.jpg باید,نگاه,ها,را,اصلاح,کنیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد حسن ابوترابی فر با توجه به آغاز زمان تبیلغات کاندیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از چهارم اسفند،با دعوت از همه کاندیداهای انتخابات به رعایت تقوا در ایام تبلیغات،به مهرگفت:ترجمه تقوا در حوزه انتخابات این است که کاندیداها وعده هایی که احتمال تحقق آنها را نمی دهند برای مردم بیان نکنند.

وی درادامه افزود: کاندیداهای انتخابات که من هم یکی از آنها هستم در گفتگو ها و مباحثی که با مردم مطرح می کنند باید ضمن احترام به سایر کاندیداها، کمترین تعرض و یا رفتاری که زمینه تخریب شخصیت دیگرکاندیداها را فراهم می کند نداشته باشند.

عضو کمیته داوری جبهه متحد اصولگرایان همچنین تاکید کرد: کاندیداها و نمایندگان باید تلاش کنند سطح نگاه جامعه را به جای مسائل خرد و جزئی به مسائل کلان و کلیدی معطوف کنند.

ابوترابی با بیان اینکه نماینده در نهاد قانون گذاری رسالتش پرداختن به موضوعات کلان کشور است گفت: در این راستا باید با نگاه تبدیل جمهوری اسلامی به یک قدرت بزرگ در منطقه که ریشه بسیاری از چالش های سیاسی و فرهنگی ما را از بن می کند حرکت کنیم.

معاون رئیس مجلس خاطر نشان کرد: بسیاری از وعده هایی که نمایندگان با مردم مطرح می کنند وعده هایی است که هزینه ایجاد کرده و افزایش هزینه های جاری کشور را به دنبال دارد لذا باید این نگاه ها را اصلاح کنیم و در جهت توسعه کشور گام برداریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet