خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/04 18:01:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دلخوش تاکید کرد:

ضرورت شفاف سازی دیدگاه‌های کاندیداها درمناظره‌ها

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:مردم باید نسبت به شناخت افرادی که می خواهند به مجلس راه پیدا کنند،دقت بیشتری داشته و بررسی‌های لازم و دقیق را به عمل آورند.
ضرورت شفاف سازی دیدگاه‌های کاندیداها درمناظره‌ها یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:مردم باید نسبت به شناخت افرادی که می خواهند به مجلس راه پیدا کنند،دقت بیشتری داشته و بررسی‌های لازم و دقیق را به عمل آورند. https://cdn.icana.ir/d/019/9788.jpg ضرورت,شفاف,سازی,دیدگاه‌های,کاندیداها,درمناظره‌ها Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛کاظم دلخوش،با بیان اینکه درتبلیغات باید قانون انتخابات رعایت شود، بر ضرورت شفاف سازی دیدگاه‌های کاندیداها درمناظره‌ها تاکید کرد وبه ایسنا گفت:قانون انتخابات تمام جایگاه‌ها را مشخص کرده و مردم باید به درستی بشناسند که چه افرادی می‌توانند به مجلس راه پیدا کنند.

وی با بیان این‌که مردم باید نمایندگانی را انتخاب کنند که از توانمندی بالایی برخوردار باشند، تصریح کرد: ‌درحال حاضر باید براساس قانون انتخابات جلسات توجیهی برای مردم برگزار شود و در این زمینه از بزرگان، شوراها و دهیاران نیز دعوت به عمل آید تا مردم را راهنمایی کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر نقش صدا و سیما و مطبوعات در افزایش آگاهی مردم خاطرنشان کرد: رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما نقش موثری در فراخوان ملت در انتخابات دارند و می‌توانند با برگزاری نشست‌هایی نقاط کورعدم حضور مردم در صحنه انتخابات و نیز میزان تاثیر حضور مردم در انتخابات بر پیشرفت کشور را نشان دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet