شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/04 14:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مقدسی:

عامل اساسی توفیق نظام حضور مردم در صحنه است

یک عضو فراکسیون اصولگرایان درمجلس،گفت:عامل اساسی توفیق نظام جمهوری اسلامی،حضور مردم در صحنه است.
عامل اساسی توفیق نظام حضور مردم در صحنه است یک عضو فراکسیون اصولگرایان درمجلس،گفت:عامل اساسی توفیق نظام جمهوری اسلامی،حضور مردم در صحنه است. https://cdn.icana.ir/d/019/14432.jpg عامل,اساسی,توفیق,نظام,حضور,مردم,در,صحنه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛هادی مقدسی،به ایسنا گفت:در آینده نه چندان دور تمامی آحاد بشر از نعمت عدالت اسلامی در سراسر گیتی برخوردار خواهند بود واین امر زیر سایه نظام جمهوری اسلامی میسرخواهد شد.

وی در این راستا به شیوه حضرت امام(ره) اشاره و تاکید کرد:امام راحل با تاسی به پیامبرعظیم الشان وائمه اطهار برنامه ریزی و با استفاده از نیروهای جوان ومردمی حرکت کردند.

نماینده مردم بروجرد درمجلس، تصریح کرد:عامل اساسی توفیق نظام جمهوری اسلامی، حضور مردم در صحنه بود.

مقدسی با تاکید براینکه دشمنان در مقابل حرکتهای نوین و بی بدیل وحساب شده نظام مقدس اسلامی در موضع انفعال قرار گرفته‌اند، خاطرنشان کرد آنها همه فاکتورها را جمع آوری کرده اما نتوانسته‌اند علت توفیقات روز افزون و بی نظیر جمهوری اسلامی را در بین آحاد بشری به دست آورند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد:براساس واقعیت‌های دینی و توانمندی‌های مدیریتی به طور قطع دیر یا زود اداره جهان به ما یعنی مسلمانان سپرده خواهد شد؛برای اعمال چنین مدیریت گسترده، علمی و الهی باید خود را تقویت وآماده کنیم.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌ها ،توانمندی‌ها و پتانسیل مردم بویژه جوانان برای حضور درعرصه بین المللی ، گفت:هر کجا تشکل‌های مردم برمحور دین بوجود آمده‌اند،توانسته‌اند موفق عمل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet