آغاز امامت اما زمان (عج)
1390/12/06 09:40:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

مجلس پشت قوه قضاییه و فساد ستیزی ایستاده است

قوه قضاییه از حمایت بی دریغ مجلس برخوردار بود و هست و مجلس به طور قاطع پشت قوه قضاییه و فساد ستیزی ایستاده است.
مجلس پشت قوه قضاییه و فساد ستیزی ایستاده است قوه قضاییه از حمایت بی دریغ مجلس برخوردار بود و هست و مجلس به طور قاطع پشت قوه قضاییه و فساد ستیزی ایستاده است. https://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg مجلس,پشت,قوه,قضاییه,و,فساد,ستیزی,ایستاده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛پرویزسروری عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ،به مجلس نیوزگفت:عملکرد قوه قضاییه در پرونده فساد مالی ، با روند خوبی که از ابتدا در پیش گرفته بود خوب بود و نشان داد توصیه پذیر نیست و  منافع ملی را بر توصیه های جناحی ترجیح می دهد .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به شناسایی عوامل فساد در پرونده فساد بزرگ مالی اشاره کرد و افزود : از رفتاری که آقای اژه ای در این پرونده بزرگ در پیش گرفت ، نشان داد که در پرونده آسیب شناسی جدی انجام شده و عوامل فتنه گر ، فساد انگیز ، مولد فساد ، مروجین و پشتیبانان فساد شناسایی شده اند.

وی تصریح کرد:امیدواریم که این پرونده با تمام تلخی ها و ناراحتی هایی که داشت برایمان شیرینی آغاز قدرتمند و مقتدر در برخورد با فساد را در برگزاری دادگاه علنی همراه داشته باشد و این راه را  ادامه دهد.

پرویز سروری گفت:روند طی شده از سوی دستگاه قضا نشان داد که به سوی حرکت  سالم پی گیری یک پرونده سنگین فساد پیش رفتیم و مسیر را طی کردیم.

وی درخاتمه  به حمایت قاطع نمایندگان مجلس از قوه قضائیه در پرونده فساد مالی اشاره کرد و افزود:مجلس از ابتدای آغاز پی گیری پرونده فساد اعلام کرد که هیچ کوتاهی برای کمک به رسیدگی به پرونده نخواهد کرد و قوه قضاییه ازحمایت بی دریغ مجلس برخوردار بود و هست و مجلس به طور قاطع پشت قوه قضاییه و فساد ستیزی ایستاده است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet