خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/12/06 11:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مره صدق تاکید کرد:

ضرورت ایجاد فرصت عادلانه برای تبلیغات انتخاباتی

نماینده‌ی کلیمیان در مجلس با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک وظیفه است،گفت: مناظره‌ها باید روحیه‌ی امید به آینده، حرکت و سازندگی را در جامعه و میان مردم گسترش دهد.
ضرورت ایجاد فرصت عادلانه برای تبلیغات انتخاباتی نماینده‌ی کلیمیان در مجلس با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک وظیفه است،گفت: مناظره‌ها باید روحیه‌ی امید به آینده، حرکت و سازندگی را در جامعه و میان مردم گسترش دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/13550.jpg ضرورت,ایجاد,فرصت,عادلانه,برای,تبلیغات,انتخاباتی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیامک مره‌صدق،به ایسنا گفت:نظام جمهوری اسلامی ایران، نظامی باثبات، بادوام و برقرار است که عامل اصلی این ثبات نیز مقام معظم رهبری و اصل ولایت فقیه است.

وی درباره‌ی ضرورت ایجاد فرصت عادلانه برای تبلیغات انتخاباتی، اظهار داشت: طبیعتا برخی افراد که فعال‌تر بوده و حضور رسانه‌ای بیشتری نیز داشته‌اند و در طرحها، لوایح و صحن علنی مجلس موثرتر ظاهر شده‌اند، عملکرد آنها در رسانه‌ها و به ویژه در صدا و سیما انعکاس بیشتری خواهد داشت.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه عدالت در تبلیغات به این معنا نیست که همه از امکانات رسانه‌ای به یک اندازه برخوردار شوند، تصریح کرد: عدالت زمانی تحقق می‌پذیرد که کاندیداها به اندازه‌ی خدمتی که در این سالیان انجام داده‌اند، انعکاس رسانه‌ای داشته باشند.

مره صدق در ادامه اظهار‌ امیدواری کرد که رسانه‌های خصوصی نیز فارغ از جناح‌بندیهای سیاسی و بدون حب و بغض شخصی خبرهای انتخاباتی و تبلیغاتی را انعکاس دهند.

وی با ارزیابی مثبت و تاثیرگذار مناظرات بر شفاف‌سازی دیدگاه‌های کاندیداها، خاطرنشان کرد: کاندیداها نباید تمامی اعتقادات مردم و زحمات گذشته مسوولین نظام را برای کسب رای بیشتر زیر سوال ببرند چرا که بدترین کاری که اکنون می‌توان انجام داد، سیاه نمایی است.

نماینده‌ کلیمیان با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد در مناظره‌ها باعث دلسردی و یاس مردم می‌شوند، افزود: با توجه به دسیسه‌های دشمنان، باید در مناظره‌ها روحیه امید به آینده بهتر، حرکت و سازندگی را گسترش داد.

مره صدق، با اشاره به وظیفه‌ی مسوولان و دستگاه‌های مختلف در ایجاد فضای مناسب برای حضور گسترده مردم پای صندوقهای رای، اظهار داشت: تاکید صدا وسیما باید براین باشد که حضور در انتخابات لازمه‌ی فعالیتهای مردم برای رسیدن به نتایج موثرتر است و همه باید شرکت درانتخابات را یک وظیفه بدانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet