ایام محرم 1398
1390/12/06 16:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدری تاکید کرد:

تاثیر نقش مناظره‌ها بر افزایش میزان مشارکت مردم

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،با تاکید بر نقش مناظره‌ها بر افزایش میزان مشارکت مردم، یادآور شد:رسانه‌ها فرصتی برابر در اختیار کاندیداها قرار دهند.
تاثیر نقش مناظره‌ها بر افزایش میزان مشارکت مردم یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،با تاکید بر نقش مناظره‌ها بر افزایش میزان مشارکت مردم، یادآور شد:رسانه‌ها فرصتی برابر در اختیار کاندیداها قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/9723.jpg تاثیر,نقش,مناظره‌ها,بر,افزایش,میزان,مشارکت,مردم Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛فخرالدین حیدری،با اشاره به نقش صداوسیما در میزان مشارکت و حضور مردم،به ایسنا گفت:تبلیغات و اثرگذاری در مردم جهت شرکت در انتخابات از طریق رسانه‌ها بویژه رسانه ملی مناسب است اما این رسانه‌ها باید توجه داشته باشند که فرصت برابری در اختیار تمام کاندیداها قرار دهند تا درحق هیچ‌یک از آنها ظلم نشود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به تاثیر مناظره‌ها دربیان شفاف دیدگاه کاندیداها،اظهارداشت: برگزاری مناظره و میزگردهای انتخاباتی، می‌تواند میزان مشارکت را افزایش دهد و درعین حال مردم را نسبت به دیدگاه‌های کاندیداها آگاه‌تر کند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، به نقش مسوولان در ایجاد فضای مناسب برای حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: مسوولان می‌توانند مردم را ترغیب کنند تا فرصت انتخاب خود را از دست ندهند و با حضور در پای صندوق‌های رای نمایندگانی را انتخاب کنند که با ورود آنها به مجلس، شاهد شکل‌گیری مجلسی قاطع‌تر و کارآمد‌تر از دوره‌های پیشین باشیم./

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet