پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/06 15:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

آمریکایی‌ها بدانند که با اعتقادات ملت‌های مسلمان نمی‌توانند بازی کنند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد که ملت افغانستان تا اخراج نظامیان ناتو و آمریکا از خاک کشورشان صحنه اعتراض به نظامیان بیگانه مستقر در افغانستان را ترک نخواهند کرد.
آمریکایی‌ها بدانند که با اعتقادات ملت‌های مسلمان نمی‌توانند بازی کنند نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد که ملت افغانستان تا اخراج نظامیان ناتو و آمریکا از خاک کشورشان صحنه اعتراض به نظامیان بیگانه مستقر در افغانستان را ترک نخواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2258.jpg آمریکایی‌ها,بدانند,که,با,اعتقادات,ملت‌های,مسلمان,نمی‌توانند,بازی,کنند Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهانت جدید نظامیان آمریکایی مستقر درافغانستان به قرآن مجید ،به فارس گفت:‌آمریکایی‌ها هنوز فکر می‌کنند که جهان در دهه‌های 70 و 80 میلادی سیر می‌کند و آنها می‌توانند هر کاری در هر کشوری انجام دهند.
وی در این زمینه افزود:اقدام اخیر نظامیان آمریکایی در توهین به قرآن مجید نشان داد که آنها از نظر فکری عقب افتاده هستند چراکه هنوز با شرایط دهه‌های گذشته با مسلمانان برخورد می‌کنند و از این‌رو دچار اشتباهات فاحشی از جمله اهانت به قرآن در افغانستان شدند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: مردم افغانستان مردم با غیرتی هستند و تاکنون هیچ قدرتی را در کشور خود نپذیرفته‌اند و حتی با امکانات کم توانسته‌اند قدرت‌های بزرگ را در گذشته‌های نه چندان دور از کشور خود بیرون کنند.

کوثری با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها باید بدانند که با اعتقادات ملت‌های مسلمان نمی‌توانند بازی کنند،اضافه کرد: قطعاً واکنش مردم مسلمان افغانستان به این اقدام زشت، آمریکایی‌ها را دچار مشکلات عدیده‌ای خواهد کرد.

وی در ادامه این گفت‌وگو خاطرنشان کرد:ملت افغانستان تا بیرون کردن نظامیان ناتو و آمریکا از خاک کشورشان صحنه اعتراض به نظامیان بیگانه مستقر در افغانستان را ترک نخواهند کرد چراکه مردم افغانستان راه خود را پیدا کرده‌اند و می‌دانند که باید در مقابل دشمن ایستادگی کرد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها باید بدانند که دنیا تغییر کرده و مردم افغانستان در مقابل استکبار ایستاده و مقابله آمریکایی‌های مستقر در خاک کشورشان را تا اخراج این نظامیان ادامه خواهند داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet