شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/06 12:48:38
سرویس سیاسی
کرمی، تأکید کرد:

ادامه همکاری با آژانس برای رفع ابهامات

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود همان رویه گذشته خود را در قبال ایران تکرار کرده است، گفت: آژانس با نظر غربی‌ها به دنبال فشار آوردن به ایران است.
ادامه همکاری با آژانس برای رفع ابهامات عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود همان رویه گذشته خود را در قبال ایران تکرار کرده است، گفت: آژانس با نظر غربی‌ها به دنبال فشار آوردن به ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/253.jpg ادامه,همکاری,با,آژانس,برای,رفع,ابهامات Icana

غلامرضا کرمی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت به گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی اشاره کرد و گفت: این گزارش ضمن صحه گذاشتن بر فعالیتهای صلح آمیز هسته ای ایران دوپهلو است.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روالی که در گزارش آژانس دیده می‌شود، مشابه همان وضعیت گذشته و موضع‌گیری‌های سابق آژانس است، گفت: با وجود اینکه آژانس در بخش‌هایی از گزارش خود بر صلح‌آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای ایران اشاره کرده اما در بخش‌هایی همچنان بر ابهاماتی که در سال‌های گذشته مطرح می‌کرد، تاکید کرده و این نشان می‌دهد آژانس طبق روال سال‌های اخیر با نظر غربی‌ها به دنبال فشار آوردن به ایران است.

وی ادامه داد: به این جهت ایران نباید تحت تاثیر این نوع فشارها قرار بگیرد و ضمن همکاری با آژانس همچنان بر سیاست خود برای توسعه فعالیت‌های هسته‌ای خود پافشاری کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه عملکرد آژانس نسبت به مسائل هسته‌ای ایران یک نگاه دوگانه و سیاسی است و همچنان در همان مسیر سابق قدم برمی‌دارد، افزود: جمهوری اسلامی ایران نباید به هیچ عنوان از حقوق غیرقابل‌ انکار خود در استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای صرف‌نظر کند و برای رفع برخی سوالات و ابهامات موجود باید همچنان همکاری خود را با آژانس انرژی اتمی ادامه دهد.

روز گذشته گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران منتشر شد . این گزارش در حالی منتشر می شود که نکته جدیدی درباره برنامه هسته ای ایران ارائه نداده است .

دبیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود با اشاره به تشدید فعالیت‌های غنی سازی اورانیوم در ایران، مدعی شده که این فعالیت‌ها به شدت افزایش یافته است./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet