هدر موبایل
1390/12/06 14:35:38
سرویس اقتصادی
ترابی : دولت برای تبلیغات سیاسی در پی افزایش مبلغ یارانه‌ نقدی است

به نام مردم، به کام دولت

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تخلف کرده است، گفت:دولت برای تبلیغات سیاسی در پی افزایش یارانه نقدی است.
به نام مردم، به کام دولت عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تخلف کرده است، گفت:دولت برای تبلیغات سیاسی در پی افزایش یارانه نقدی است. https://cdn.icana.ir/d/019/16485.jpg به,نام,مردم،,به,کام,دولت Icana

عبدالرضا ترابی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تخلف کرده است و برداشت خود را از قانون اجرا کرده نه قانون مصوب مجلس را.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که افزایش یارانه نقدی خلاف قانون مصوب مجلس است افزود: دولت اعتبار کافی برای افزایش مبلغ یارانه نقدی ندارد و در حال حاضر نیز به خاطر پرداخت یارانه نقدی به همه مردم 15 هزار میلیارد تومان بدهکاری دارد.

وی تاکید کرد: مجلس تصویب کرده بود که دولت باید به دهک های نیازمند یارانه نقدی بدهد اما به این دلیل که دولت نتوانست کار آماری دقیقی در این خصوص انجام دهد ، توزیع یارانه نقدی نیز به همه مردم صورت گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به این موضوع دولت باید در نظر داشته باشد که منابع کافی برای دو برابر کردن یارانه نقدی را ندارد و از نگاه من دولت با افزایش یارانه نقدی در پی تبلیغ سیاسی برای خود است.

توزیع یارانه نقدی به ایرانیان خارج از کشور خلاف قانون بود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که مجلس برای کاهش فشار ناشی از تورم حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها طرح توزیع یارانه نقدی را تصویب کرد گفت: خبر توزیع یارانه نقدی به ایرانیان خارج از کشور نشان از اجرای سلیقه ای این قانون از طرف دولت دارد .

وی افزود: به ایرانیان خارج از کشور خلاف قانون یارانه توزیع شده است.

طرح خود انصرافی از دریافت یارانه، بی منطق است

ترابی با تاکید بر این که دولت باید با مکانیسم دقیق اماری دهک های درامدی مختلف جامعه را شناسایی می کرد گفت:طرح خودانصرافی از دریافت یارانه نقدی فاق منطق اجرایی و علمی است.

وی تاکید کرد:این طرح ناکام خواهد ماند و دولت باید به فکر طراحی مکانیسم صحیحی برای شناسایی دقیق درامد خانوارهای مختلف جامعه باشد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet