هدر موبایل
1390/12/07 08:17:51
سرویس فرهنگی
سید محمد حسینی مطرح کرد:

به ثمر رساندن کارهای بر زمین مانده حوزه فرهنگ در گرو تخصیص اعتبارات مناسب

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برنامه‌های وزارتخانه خود در حوزه کتاب اعلام کرد: به ثمر رساندن کارهای بر زمین مانده حوزه فرهنگ در گرو تخصیص اعتبارات مناسب است.
به ثمر رساندن کارهای بر زمین مانده حوزه فرهنگ در گرو تخصیص اعتبارات مناسب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برنامه‌های وزارتخانه خود در حوزه کتاب اعلام کرد: به ثمر رساندن کارهای بر زمین مانده حوزه فرهنگ در گرو تخصیص اعتبارات مناسب است. https://cdn.icana.ir/d/019/2245.jpg به,ثمر,رساندن,کارهای,بر,زمین,مانده,حوزه,فرهنگ,در,گرو,تخصیص,اعتبارات,مناسب Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت سیدمحمد حسینی گفت: اقدامات خوبی در حوزه کتاب اتفاق خواهد افتاد و در صورت تخصیص اعتبارات مناسب، کارهای بر زمین مانده در تهران و شهرستان‌ها را به ثمر خواهیم رساند.

وی افزود: برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پیشرفت حوزه کتاب و ارتقا کتابخوانی در سال 91 ٬ تا پایان سال جاری یا اوایل سال آتی اطلاع‌رسانی می‌شود.

حسینی به نیروهای مستعد موجود در کشور در حوزه فرهنگ اشاره کرد و ادامه داد: زمینه برای انجام اقدامات بزرگتر فراهم است که در صورت حمایت به نتیجه خواهد رسید و از آن جمله می‌توان به تهیه دائرةالمعارف‌ها و دانش‌نامه‌ها اشاره کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حضور ایران در عرصه بین‌الملل اشاره کرد و با تاکید بر ضرورت توجه جدی به آن، گفت: اگرچه برپایی هفته‌های فرهنگی و حضور در نمایشگاه‌های بین‌الملل خالی از اشکال نیست، اما در سال آتی با جدیت دنبال خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet