خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/07 10:19:55
سرویس سیاسی
علیرضا منادی‌سفیدان:

وفای به عهد و حرکت در سایه ولایت فقیه مهم‌ترین شاخصه نامزد اصلح است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس وفای به عهد را مهم‌ترین شاخصه نامزد اصلح خواند و گفت: نماینده باید در سایه ولایت مطلقه فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را برای خدمت به ملت به کار گیرد.
وفای به عهد و حرکت در سایه ولایت فقیه مهم‌ترین شاخصه نامزد اصلح است عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس وفای به عهد را مهم‌ترین شاخصه نامزد اصلح خواند و گفت: نماینده باید در سایه ولایت مطلقه فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را برای خدمت به ملت به کار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1870.jpg وفای,به,عهد,و,حرکت,در,سایه,ولایت,فقیه,مهم‌ترین,شاخصه,نامزد,اصلح,است Icana

علیرضا منادی سفیدان در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نماینده اصلح مجلس باید به عهد خود در مقابل قانون اساسی، خدا و ملت  پایبند باشد، افزود: از آنجا که در دین ما بر واگذاری امانت به دست اهلش اشاره  شده، مردم باید توجه داشته باشند کسانی را برای ورود به مجلس انتخاب ‌کنند که به تعهد خود در مقابل مردم پایبند باشند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذر شهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نماینده اصلح کسی است که در برابر قسمی که در برابر کتاب خدا برای پایبندی به قانون اساسی و دفاع از حقوق ملت و حرکت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری یاد می کند، وفادار باشد.

وی تقوا و اخلاص را از دیگر خصوصیات نامزد اصلح برشمرد و تاکید کرد: نماینده اصلح همچنین باید از تخصص و تعهد لازم برخوردار بوده و قدرت شناخت مسائل در حوزه‌های مختلف را داشته باشد تا بتواند مسائل را شناسایی و در جهت رفع آنان گام بردارد.

این نماینده مردم در مجلس هشتم، با تاکید بر صداقت نماینده اصلح، یادآور شد: حسن خلق و برخورد احترام‌آمیز نماینده با زیرمجموعه و موکلان خود از دیگر خصیصه‌های نماینده اصلح است، ضمن اینکه اهتمام به حل مشکلات جامعه چه در حوزه انتخابیه و چه سطح کشوری از دغدغه های نماینده اصلح است.

منادی با تاکید بر اینکه نماینده اصلح باید بینش کشوری داشته باشد، افزود: اگرچه رسیدگی به حل مشکلات حوزه انتخابیه از اهمیت برخوردار است اما نماینده باید کلان‌نگر باشد زیرا با رفع مسائل در سطح کشور، مشکلات حجم گسترده‌ای از مردم مرتفع خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس هشتم، اشراف بر موضوعات بین‌المللی را از دیگر خصیصه های نماینده اصلح خواند و افزود: با توجه به اینکه ایران امروز در شرایط جنگ تمام عیار با غرب قرار داشته و شاهد تحمیل انواع تحریم‌ها علیه ایران هستیم، نمایندگان باید با توجه به قرار گرفتن در ایام انتخابات شرایط را برای مردم تشریح کرده و اطلاعات لازم را در اختیار ملت قرار دهند.

وی با اعلام اینکه مردم باید از ورود نمایندگانی که مردمی نبوده و به دنبال منافع فردی، گروهی و جناحی هستند جلوگیری کنند، ادامه داد: نماینده در زمان خدمت به عنوان نماینده مجلس نباید به کارهای اقتصادی ورود پیدا کرده و خود را درگیر کارهایی کند که به وظیفه خدمت رسانی وی خدشه وارد کند.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران را خط قرمز نماینده اصلح و ملت ایران توصیف کرد و افزود: نماینده اصلح باید با در نظر داشتن این دو مورد در کنار یکدیگر آرام آرام به وظیفه خدمت رسانی به ملت عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet