هدر موبایل
1390/12/06 16:49:56
سرویس سیاسی
تمدن: گزارشات عمده از تخلف تبلیغاتی نداشته‌ایم

معرفی کاروان‌های تبلیغاتی به مراجع قضائی

استاندار تهران با بیان اینکه استانداری هنوز گزارشات عمده از تخلفات تبلیغاتی نداشته، گفت: اگرچه تخلفات جزئی وجود داشته است که خیلی قابل ذکر نیست.
معرفی کاروان‌های تبلیغاتی به مراجع قضائی استاندار تهران با بیان اینکه استانداری هنوز گزارشات عمده از تخلفات تبلیغاتی نداشته، گفت: اگرچه تخلفات جزئی وجود داشته است که خیلی قابل ذکر نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/16495.jpg معرفی,کاروان‌های,تبلیغاتی,به,مراجع,قضائی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا مرتضی تمدن صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: در این مدت تبلیغات هنوز گزارشات تخلفات عمده نداشتیم، اگرچه تخلفات جزئی وجود داشته است که خیلی قابل ذکر نیست. 
استاندار تهران افزود: شور و نشاط تبلیغاتی تا الان روند مطلوبی داشته است. اگرچه در شهرستان‌ها این شور و نشاط بیشتر و گرم‌تر است و در تهران متعاقبا گرم خواهد شد؛ چراکه تهران همیشه با تاخیر این نشاط شروع می‌شود؛ چون در تهران لیست‌ها وجود دارد کاندیدا‌ها با هم رقابت شدید ندارند.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر نوع رقابت در حال حاضر گفت: از جهت تکثر سلیقه‌ها و تکثر جریانات سیاسی روند رقابت کاندیدا‌ها با یکدیگر هم‌اکنون شاهد فضای مطلوبی هستیم و هرچه رو به پایان هفته برویم این روند مطلوب‌تر خواهد شد. 
تمدن در پاسخ به این سوال که آیا آمار دارید که چند درصد اصولگرا چند درصد اصلاح‌طلب در حال رقابت هستند، گفت: نخیر.
خبرنگاری پرسید دیده شده است برخی موتورسوار‌ها و خودرو‌ها برای نامزد‌ها، تبلیغات انجام داده‌اند چه برخوردی با این افراد خواهید داشت؟ استاندار تهران در پاسخ به این سوال گفت: اگر کاروان تبلیغاتی راه انداخته شود این کاروان‌ها توسط نیروی انتظامی متوقف می‌شود و هم کسی که این کار را انجام داده است به مراجع قضایی معرفی می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet