هدر موبایل
1390/12/07 10:02:55
سرویس سیاسی
حسینی قطب‌آبادی: بداخلاقان انتخاباتی کشور را به سمت پرتگاه هدایت می‌کنند

نامزدها با رعایت اخلاق از شور انتخاباتی مردم محافظت کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نامزدها مسئول ایجاد شور انتخاباتی هستند، گفت: مردم حماسه ساز با شور انقلابی خود به برگزاری انتخاباتی در سطح مشارکت بالا کمک کنند و کاندیداها با رعایت اخلاق انتخاباتی از شور انتخاباتی مردم محافظت کنند.
نامزدها با رعایت اخلاق از شور انتخاباتی مردم محافظت کنند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نامزدها مسئول ایجاد شور انتخاباتی هستند، گفت: مردم حماسه ساز با شور انقلابی خود به برگزاری انتخاباتی در سطح مشارکت بالا کمک کنند و کاندیداها با رعایت اخلاق انتخاباتی از شور انتخاباتی مردم محافظت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/16478.jpg نامزدها,با,رعایت,اخلاق,از,شور,انتخاباتی,مردم,محافظت,کنند Icana

مصطفی رضا حسینی قطب آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره شورانتخاباتی با بیان اینکه مردم برای انجام هرکاری نیاز به یک انگیزه دارند، گفت: انگیزه حضور مردم در انتخابات، وقتی تقویت می شود که مردم ببینند نامزدهای نمایندگی مجلس نهم، پیگیر خواسته‌های مردم، نظام  و کشورهستند.

مردم بخاطر علاقه به نظام است که در انتخابات شرکت می کنند

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه معمولا نامزدها یا با در نظر گرفتن مصالح فردی، یا مصالح کشور وارد عرصه انتخابات می شوند، افزود: درعین حال علاقه مردم به نظام و کشور در قالب شور انتخاباتی نمایش داده می شود، مردم بخاطر علاقه به نظام است که در انتخابات شرکت می کنند.

وی، با بیان اینکه یک نوع شورانقلابی 33 سال است که در مردم ایجاد شده و در22 بهمن ماه هر سال به نمایش گذاشته می شود، تصریح کرد: همین شور انقلابی و تکلیف بود که مردم را برای راهپیمایی روز 22 بهمن امسال به صحنه کشاند؛ در انتخابات پیش رو نیز این شور انقلابی در قالب شور انتخاباتی خود را نمایش خواهد داد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، با تاکید بر اینکه ملت ایران با گذشت 32 سال از انقلاب وبا وجود تهدیدهای نظامی و تحریم‌ها شور انقلابی و ملی خود را حفظ کرده، تاکید کرد: نامزدها مسئول ایجاد شور انتخاباتی هستند.

وی، تأکید کرد: درعین حال شورانتخاباتی مردم می تواند نامزدها را متوجه این موضوع کند که باید قدردان مردم ماند و وقتی به کرسی مجلس رسید نسبت به ملت و مردم خیانت نکرد؛ نماینده  باید وکیل مردم باشد و شجاعت خود را حفظ کند و تلاش نماید پاسخ شور انتخاباتی مردم را داده باشد.

قطب آبادی با تأکید بر اینکه حمایت یک نماینده از مردم ، یک نوع شور انتخاباتی ایجاد می کند ، اظهار کرد: مردم با نیت حمایت از نظام و کشور وارد انتخابات می شوند اما در نهایت فردی را  که به عنوان نماینده انتخاب می کنند مسئول حضور مردم در انتخابات می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم، گفت:  در عین حال کاندیداها برای حمایت از شور انتخاباتی مردم باید بیشترین تلاش را  برای رعایت اخلاق انتخاباتی داشته باشند، اگر نامزدی از این موضوع غافل شود رفتار او غیر مستقیم بر مشارکت مردم در انتخابات تأثیر می گذارد.

 

بداخلاقان انتخاباتی کشور را به سمت پرتگاه هدایت می‌کنند

قطب آبادی، اظهار کرد: وقتی مردم ببینند جریانی سیاسی برای پیروزی در انتخابات حاضر شده دیگر رقبا و نیروهای ارزشی نظام را با برچسب‌های غیرواقعی مورد اهانت قرار دهد، ناامید از وجود نامزدهای صاحب امتیاز از شرکت در انتخابات خودداری می کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با تاکید بر اینکه بداخلاقان و مرتکبین تخلف انتخاباتی اگر به صندلی بهارستان هم راه پیدا کنند ، هدفی جز تامین منافع فردی خود، اطرافیان و افزایش بداخلاقی در کشور و هدایت کشور به پرتگاه ندارند، گفت: مردم حماسه ساز با شور انقلابی خود به برگزاری انتخاباتی در سطح مشارکت بالا کمک کنند و کاندیداها با رعایت اخلاق انتخاباتی از شور انتخاباتی مردم محافظت کنند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet