انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/07 12:47:00
سرویس استان ها
نقوی حسینی تاکید کرد:

نیمی از زمین‌های اطراف ورامین بدون استفاده مانده‌اند

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه از نیمی از ظرفیت کشاورزی شهرستان ورامین استفاده نمی شود،گفت: کمبود آب و استفاده نکردن از زمین‌های قابل کشت، سبب می‌شود تا تعداد بیکاران در این منطقه افزایش یابد.
نیمی از زمین‌های اطراف ورامین بدون استفاده مانده‌اند نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه از نیمی از ظرفیت کشاورزی شهرستان ورامین استفاده نمی شود،گفت: کمبود آب و استفاده نکردن از زمین‌های قابل کشت، سبب می‌شود تا تعداد بیکاران در این منطقه افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/10864.jpg نیمی,از,زمین‌های,اطراف,ورامین,بدون,استفاده,مانده‌اند Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: توجه به کشاورزی یکی از نکاتی است که می‌تواند به ایجاد اشتغال کمک کند. از این رو، با برطرف کردن مشکل کم آبی اراضی کشاورزی و با توسعه صنعت دامداری می‌توانیم بیش از پیش از اقتصاد منطقه را تقویت کنیم.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: افزایش بهای محصولات دامی سبب شده تا برخی از دامداری‌های شهرستان ورامین نتوانند خوراک‌ دام‌های خود را تهیه کنند و در نتیجه در آستانه ورشکستگی قرار گرفته‌اند واز این رو دولت باید راهکاری مناسب را برای خارج شدن از این بحران اتخاذ کند.

نقوی حسینی با بیان این‌که شهرستان ورامین درتولید گوشت سفید و قرمز و محصولات لبنی رتبه نخست را در استان تهران دارد، گفت: اما هم‌اکنون دامدرای‌های شهرستان ورامین وضعیت مناسبی ندارند و این‌نکته تاثیری مستقیم در اقتصاد کشور خواهد داشت.

نماینده ورامین تصریح کرد: با توجه به شرایط مناسب اقلیمی این شهرستان، انتظار می‌رود دولت نگاه ویژه‌ای به صنعت دامدرای شهرستان ورامین داشته باشد .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یادآورشد: دولت باید با یک برنامه‌ریزی کاربردی و اصولی از تمامی ظرفیت‌های اقتصادی کشوراستفاده کند و این امر موجب می‌شود که برای افراد بسیاری اشتغال ایجاد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet