انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/07 10:26:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیخانی:

سوال کنندگان از رئیس جمهور پای همه چیز ایستاده اند

عضو فراکسیون خط امام (ره) مجلس گفت:من جز سوال کنندگان از رییس جمهورم، آنهایی که پای سوال از رییس جمهور ایستاده اند،پای همه چیز ایستاده اند؛فکر تمام تهمت ها و تخریب ها را کرده اند.
سوال کنندگان از رئیس جمهور پای همه چیز ایستاده اند عضو فراکسیون خط امام (ره) مجلس گفت:من جز سوال کنندگان از رییس جمهورم، آنهایی که پای سوال از رییس جمهور ایستاده اند،پای همه چیز ایستاده اند؛فکر تمام تهمت ها و تخریب ها را کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/15433.jpg سوال,کنندگان,از,رئیس,جمهور,پای,همه,چیز,ایستاده,اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام قدرت الله علیخانی عضو فراکسیون خط امام (ره) (اصلاح طلبان) مجلس شورای اسلامی،با اشاره به تخریبهای انتخاباتی توسط برخی سایتها و رسانه های منتسب به دولت به اعتدال گفت:بد اخلاقی در زمان انتخابات همیشه محکوم بوده است؛آقایان بدانند که بد اخلاقی دیگر جواب نمی دهد و زمان این کارها گذشته است.

نماینده مردم قزوین خاطرنشان کرد:هرچقدر افراد با حسن خلق،تدبیر و درایت برخورد بکنند و برای بهبود اوضاع کشور حرکت کنند،بهتر از طرد،دشمنی ، تخریب و افراطی گری است؛جامعه و مردم وقتی می بینند عده ای مظلوم واقع شده اند و عده ای با تخریب علیه شخصیت ها و افراد موجه و محترم تاخت تاز می کنند، با رای خود پاسخ این افراد را می دهند.

وی در ادامه با هشدار به خاطیان گفت: بهتر است برای کسب رای خود را آلوده گناه و افترا نکنید؛اگر با تخریب دیگران بخواهید به جایی برسید،  این منصب وفا نمی کند و صاحبش را می سوزاند.

وی درخاتمه به تهدید سایت های منتسب به دولت مبنی بر افشاگری احمدی نژاد درروز طرح سوال از رییس جمهور در صحن علنی مجلس گفت:من جز سوال کنندگان از رییس جمهورم ،تنها حرفی که برای تهدید های این سایت ها و حامیان دولت قابل عرض است این است که  آنهایی که پای سوال از رییس جمهور ایستاده اند،پای همه چیز ایستاده اند؛فکر تمام تهمت ها و تخریب ها را کرده اند و این صحبت ها مهم نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet