حلول ماه ربیع الاول
1390/12/07 11:08:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بزرگواری:

با دروغ‌پردازان برخورد شود

نماینده کهگیلویه،بهمئی و چرام در مجلس گفت:راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی و دادن وعده‌های توخالی به نفع کاندیداها نیست و آنها باید با اعلام برنامه‌های واقعی خود سعی در جذب آرای مردم داشته باشند.
با دروغ‌پردازان برخورد شود نماینده کهگیلویه،بهمئی و چرام در مجلس گفت:راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی و دادن وعده‌های توخالی به نفع کاندیداها نیست و آنها باید با اعلام برنامه‌های واقعی خود سعی در جذب آرای مردم داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/13957.jpg با,دروغ‌پردازان,برخورد,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی‌محمد بزرگواری،به ایسنا گفت:تخریب دیگران نتیجه معکوس دارد و تجربه گذشته نیز نشان داده که افراد فریبکار همیشه به تخریب روی می‌آورند.

وی بیان کرد:برخی نامزدها در شهرستان کهگیلویه وعده‌هایی داده‌اند که به هیچ وجه تحقق نمی‌یابند و انجام آنها در توان یک نماینده نیست.

نماینده کهگیلویه،بهمئی و چرام در مجلس ادامه داد:نامزدها باید ازهدرروی و اسراف در تبلیغات جلوگیری کنند و مسایل تنش‌زا را نیز مطرح نکنند.

بزرگواری تاکید کرد:مردم باید به برنامه نامزدها رای دهند تا بتوانند انتخابی اصلح داشته باشند.

این نماینده اصولگرای مجلس، شرکت در انتخابات را وظیفه انقلابی و ملی برشمرد و خاطرنشان کرد: نامزدها قانون و اخلاق را رعایت و از تهمت و تخریب پرهیز کنند.

وی گفت:نباید روند انتخابات به شکلی باشد که این تصور درذهن مردم ایجاد شود که نامزدها فقط برای جمع‌آوری رای به میدان آمده‌اند و برای آن حتی به تهمت،دروغ و اهانت روی آورده‌اند.

وی از مراجع قانونی خواست،با دروغ‌پردازان برخورد شود،چراکه دروغ‌پردازی سبب به‌وجود آمدن جو ناامیدی در بین مردم می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet