خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/07 14:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید رضا اکرمی:

باید به مردم امید واقعی بدهیم

عضو جامعه روحانیت مبارز،گفت:ما باید مردم را به مشارکت جدی در انتخابات تشویق کنیم، اما آنچه مهم است این است که به مردم امید واقعی بدهیم برای حل مشکلات.
باید به مردم امید واقعی بدهیم عضو جامعه روحانیت مبارز،گفت:ما باید مردم را به مشارکت جدی در انتخابات تشویق کنیم، اما آنچه مهم است این است که به مردم امید واقعی بدهیم برای حل مشکلات. https://cdn.icana.ir/d/019/2742.jpg باید,به,مردم,امید,واقعی,بدهیم Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اکرمی به ایلنا گفت:وقتی من نماینده وضعیت گرانی را می‌بینم چگونه باید به مردم امید بدهم که در انتخابات به صحنه بیایند. ما باید اعتماد مردم را احیا کنیم، وضعیت اقتصادی عرصه را بر مردم تنگ کرده است.
وی افزود: موضوع سکه و ارز در زمان دولتهای قبل هم بود که با تدبیر مسئولین حل شد و در سال ۸۴ ارز به ۹۰۰ تومان رسید که با تدبیر مسئولین به ۳۰۰ تومان برگشت اما متاسفانه دولت فعلی درحوزه اقتصاد سردرگم است.
نماینده مجلس شواری اسلامی در ادامه تصریح کرد:من می‌گویم احدی از ایرانیان دیگر به حرف های آقای بهمنی اعتماد ندارند.احدی به حرفهای آقای حسینی وزیر اقتصاد،اعتماد ندارند.به گزارشهای رادیو و تلویزیون اعتماد ندارند.
وی اظهار داشت: مشکل دیگر ما این است که آقایان می‌گویند می‌خواهیم یارانه‌ها را افزایش دهیم. می‌پرسیم از کدام منبع؟ می‌گویند قیمت بنزین را افزایش می‌دهیم و به میزان یارانه‌ها اضافه می‌کنیم.
وی در پایان گفت:باید هدفمندی یارانه با شیب ملایم اجرا شود.باید بخشی از یارانه‌ها مستقیم به مردم پرداخت شود و بخش دیگر به صنعتگران داده شود. ما می‌گوییم به قانون عمل کنیم، قانون بد بهتر از بی‌قانونی است./ه
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet